Ferguson Car Assistant – prosty sposób na monitoring auta

Ferguson Car Assistant – prosty sposób na monitoring auta
Redakcja

15.02.2019 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ferguson Car Assistant to zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Zestaw zawiera moduł, który podłącza się do złącza OBDII. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje szereg funkcji, np. alarm kradzieżowy z lokalizacją na mapie, śledzenie pojazdu na żywo czy system wykrywania wypadków informujący o możliwej kolizji.

Urządzenie cechuje się bardzo prostym montażem, wystarczą tylko 4 proste kroki aby cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na iOS lub Android, założyć konto, włożyć moduł do złącza OBDII oraz dodać samochód w aplikacji.

Obraz

Zabezpieczenia antykradzieżowe które oferuje Car Assistant to szereg funkcji prewencyjnych, które pomogą zapobiec kradzieży pojazdu, a powiadomienia dadzą możliwość niezwłocznej reakcji, gdy zaistnieją jakieś niepożądane działania.

Nie zapomnieliśmy również o powiadomieniach o możliwej kolizji Twoich bliskich, czujniki wbudowane w urządzenie wykrywają przeciążenia, które zazwyczaj występują podczas kolizji lub wypadku. Po uruchomieniu alarmu wysyłana jest wiadomość wraz z lokalizacją pojazdu na zdefiniowane numery telefonów oraz e-mail. Użytkownik może wprowadzić kilka kontaktów do informowania o możliwym wypadku.

Obraz

Każdy rodzic przeżywał moment użyczenia auta swoim potomnym i stres związany z pierwszą jazdą, Car Assistant prócz możliwości śledzenia pojazdu pozwala na kontrole przekraczania prędkości przez kierowcę. Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy może stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeżeli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości albo czy nie jeździ po prostu zbyt szybko.

Zapomnij o problemach ze znalezieniem samochodu, aplikacja Ferguson Car Assistant błyskawicznie pokazuje na mapie pozycję twojego pojazdu. Wyświetla także Twoją bieżącą pozycję, aby ułatwić Ci powrót do niego. Pozycje są aktualizowane automatycznie, zapewniając precyzyjne wskazówki nawigacyjne.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na www.car-assistant.pl lub sklep.ferguson.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)