Firma FIBARO, czyli polski producent automatyki domowej, ogłosiła podjęcie współpracy z Apple, w efekcie czego jej produkty od dziś dostępne są w salonach Apple Store. Pierwszym urządzeniem w ofercie jest Flood Sensor. Zgodnie z zapowiedziami z czasem dodawane będą kolejne pozycje.

bEUkZEXV

Flood Sensor to bezprzewodowy czujnik, który współpracuje z HomeKit. Urządzenie w przypadku zalania mieszkania poinformuje o zdarzeniu właściciela. Kiedy sensor wykryje wodę, zacznie emitować donośny dźwięk alarmowy, użytkownik otrzyma też powiadomienie na telefon. Czujnik został wyposażony w teleskopowe sondy. Cena zestawu wynosi 299 zł.

350205563722033089

Urządzenie początkowo dostępne będą w 19 krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Holandii, Belgii, Polsce, Portugalii, Norwegii, Austrii, Czechach, Danii, Finlandii, Irlandii, Luxemburgu oraz na Węgrzech.

bEUkZEXX

FIBARO to polska firma, która w swojej ofercie posiada produkty współpracujące z platformą Apple HomeKit. W jej ofercie znaleźć można 5 urządzeń. Są to kolejno Flood Sensor, Motion Sensor, Door/Window Sensor, CO Sensor oraz Single Switch. Niedługo oferta zostanie poszerzona o Wall Plug – inteligentne gniazdko i The Button – fizyczny włącznik sekwencji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (0)
bEUkZEYT