FIFA 19 – wersja demo już dostępna. Pobierz ją od nas za darmo

FIFA 19 – wersja demo już dostępna. Pobierz ją od nas za darmo

Źródło: EA Sports
Źródło: EA Sports
Piotr Urbaniak
13.09.2018 21:49, aktualizacja: 15.09.2018 13:15

W sieci, zgodnie z coroczną tradycją, pojawiła się wersja demonstracyjna kolejnej FIFY, legendarnego już symulatora gry w piłkę nożną od EA Sports. Wydanie na rok 2019 jest pierwszym, które zaoferuje licencjonowane rozgrywki Ligii Mistrzów i Ligii Europy, po tym jak nabyto prawa do tychże rozgrywek. Stało się to po wygaśnięciu umowy pomiędzy federacją UEFA, a Konami, firmą odpowiedzialną za konkurencyjne Pro Evolution Soccer. To kamień milowy dla fanów serii.

Ale FIFA 19 to nie tylko licencje na najpopularniejsze rozgrywki klubowe na Starym Kontynencie, ale także cały szereg nowości związanych z trybami i mechaniką rozgrywki.

Przede wszystkim deweloperzy wprowadzili możliwość rozgrywania szybkiego meczu na własnych zasadach, ustalonych przez gracza. Przykładowo, możemy zadecydować, czy liczone mają być wszystkie zdobyte bramki czy może tylko trafienia uzyskane w konkretny sposób, na przykład głową lub z woleja. Co więcej, konkretne rodzaje trafień mogą być w szczególny sposób premiowane. Kolejny przykład – strzały zza pola karnego mogą być liczone jako dwa gole. Mało tego, przewidziano również unikatowy tryb survivalowy, w którym po zdobyciu bramki jeden z zawodników zespołu (tego, który uzyskał gola) zostaje zmuszony do opuszczenia placu gry.

Przechodząc do mechaniki, FIFA 19 oferuje także nowe funkcje podczas zasadniczej rozgrywki. Obrońcom można wyznaczyć teraz strefy krycia, a pressing prowadzić z określeniem konkretnych zawodników, zarówno tych atakujących, jak i atakowanych. Innymi słowy: indywidualnie. Pojawia się też zupełnie nowa opcja oddawania strzałów. Podwójne wciśnięcie przycisku strzału, w odpowiednim tempie, ma zwiększać szanse na umieszczenie futbolówki w siatce.

FIFA 19 | Official Reveal Trailer with UEFA Champions League

Oczywiście nie zabraknie też nowych kwestii komentatorskich, związanych bezpośrednio z licencją UEFA. W trakcie rozgrywki ponownie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego, którzy wystąpili w poprzednich grach z serii FIFA.

Wersja demonstracyjna zapewnia możliwość rozegrania meczu jedną z dziesięciu europejskich drużyn. Są to: Juventus, Real Madryt, Manchester United, Manchester City, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, AS Roma i Tottenham Hotspur. Co ciekawe, zawody mogą odbyć się w ramach Ligii Mistrzów, ze stosowną oprawą komentatorską i wizualną. Ponadto autorzy postanowili zaserwować przedsmak trybu Droga do sławy, w którym fikcyjny piłkarz, Alex Hunter, trafia tym razem w szeregi Realu Madryt.

FIFA 19 – wymagania sprzętoweRekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i3-6300T 3,3 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: 2 GB – GeForce GTX 670 / Radeon R9 270X lub lepsza
  • Nośnik danych: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: 1 GB – GeForce GTX 460 / Radeon R7 260 lub lepsza
  • Nośnik danych: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Demo możecie pobrać nieodpłatnie z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)