Finał Intel Extreme Masters jeszcze większy, bilety od dzisiaj w sprzedaży

Finał Intel Extreme Masters jeszcze większy, bilety od dzisiaj w sprzedaży

Finał Intel Extreme Masters jeszcze większy, bilety od dzisiaj w sprzedaży
22.12.2014 11:29

Popularność zeszłorocznego finału Intel Extreme Masters w naszym pięknym kraju nie pozostawiała wątpliwości, że impreza przez najbliższych kilka lat nigdzie nie ruszy się z Katowic. Kolejna edycja przywita fanów sportów elektronicznych w połowie marca i będzie jeszcze większa, niż poprzednio. Atrakcji nie zabraknie, a na swoje bilety można zapolować od dziś. Są też takie wczesnego wstępu. Sprzedaż ruszy po godzinie 14:00.

350129368686880705

Wydarzenie rozpocznie się 12 marca od dnia dla mediów, na który wstęp kosztuje równo 100 złotych. W pozostałe dni IEM 2015 pozostaje imprezą z darmowym wstępem, ale w dalszym ciągu istnieje opcja zaklepania sobie wejścia bez stania w kolejce, z czego poprzednio masowo korzystały osoby wybierające się do Spodka z odległych części kraju. Bilety, które pozwolą ominąć kolejki i bez problemu dostać się na obiekt wyceniono na 50 złotych za dzień. Za trzydniowy karnet wczesnego dostępu (12-15 marca) dacie 130 złotych, więc jakaś oszczędność jest. Do tego dochodzi także pakiet dla fanatyków. Paczka Premium za 450 złotych daje wejście na wszystkie cztery dni i zestaw prezentów.

Poza finałem Intel Extreme Masters na scenach głównych oraz stoiskami wystawców do odwiedzenia w Spodku, na 8 tysiącach metrów kwadratowych Międzynarodowego Centrum Kongresowego przylegającego do niego odbywać się będą też targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy domagali się większej ilości atrakcji również pod względem technologicznym. Zapoznać z nowinkami będą się mogli przez trzy dni, także od piątku do niedzieli.

Bilety wczesnego dostępu ponownie pojawią się w limitowanych turach, warto więc szybko się decydować. Na konkretne szczegóły imprezy poczekamy do nowego roku, niemniej już teraz wiadomo, że firm takich jak Intel (oczywiście), BenQ, Gigabyte, HyperX (marka Kingstona) czy Roccat nie zabraknie. Podobnie jak turnieju przynajmniej w Counter-Strike: Global Offensive, do ćwiczenia się w której to grze świetnie zachęcił sukces polskich graczy podczas poprzedniego finału. LoL również rozpali zmysły...

Przy okazji nadchodzącego Intel Extreme Masters 2015 warto się też mentalnie przygotowywać na kolejną wielką imprezę tego typu, tym razem w centrum Polski. Mistrzostwa świata w gry komputerowe w Łodzi to już pewnik i tylko czekamy na pierwsze oficjalne informacje o wydarzeniu, które by się miało odbyć w listopadzie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)