bDZtZPtx
Fishdom ikona

Fishdom

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fishdom to gra, w której musimy wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, by stworzyć wymarzone akwarium.

bDZtZPtz

Na początku Fishdom daje nam jasno do zrozumienia, że bez rybek ciężko mówić o akwarium, dlatego też kupujemy pierwszą rybkę i umieszczamy ją w wodzie, a następnie staramy się zarobić jak najwięcej monetek, by później rozbudować akwarium. Czynimy to przechodząc rozmaite poziomy bazujące na rozwiązaniach charakterystycznych dla gatunku „match-3”.

Fishdom znajdzie uznanie wśród osób preferujących zabawę polegającą na łączeniu ze sobą kilku takich samych elementów, a jednocześnie szukających czegoś więcej niż standardowej gry tego typu. Poza możliwością kupowania ryb, produkcja umożliwia także zdobycie rozmaitych obiektów, które z pewnością nadadzą niepowtarzalny styl naszemu akwarium.

Na tym nie koniec, bo Fishdom oferuje możliwość wchodzenia w interakcje z rybkami. Możemy je nie tylko karmić, ale również bawić się z nimi lub po prostu obserwować ich zachowanie, by sprawdzić, czy umieszczone przez nas dekoracje przypadły im do gustu.

Warto pamiętać, że Fishdom jest grą darmową, ale w wirtualnym sklepiku nabędziemy liczne dodatki, o ile zdecydujemy się wydać na nie prawdziwe pieniądze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPlayrix Games
Liczba pobrań51
Data aktualizacji24 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Fishdom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtZPue
bDZtZPuv