iOSPersonalizacjaKlawiaturyFleksy Keyboard
Fleksy Keyboard ikona

Fleksy Keyboard9.24

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fleksy to klawiatura ekranowa dla platformy iOS, która według producenta jest rewolucyjna i zapewnia jeszcze szybsze i wygodniejsze wprowadzanie treści poprzez ekran dotykowy niż do było znane do tej pory. Ma ona być wygodniejsza w obsłudze i umożliwiać pisanie szybsze niż w wypadku bardzo popularnych SwiftKey i Swype. Jej największym atutem jest system przewidywania działań użytkownika, oraz bardzo łatwa obsługa.

Aby skorzystać z klawiatury Fleksy należy ją aktywować z poziomu ustawień iOS. O tym jak tego dokonać poinformuje nas odpowiedni poradnik. W przypadku Fleksy dziwić już na samym początku może brak rozbicia na duże i małe litery. Twórcy wyszli z założenia, że aplikacja jest tak dobra, iż użytkownik nie musi samodzielnie za każdym razem wpisywać czegokolwiek z dużych liter. Poprzez ustawienia możliwa jest jednak zmiana tego zachowania. Swoją szybkość i wygodę aplikacja zawdzięcza analizie tego, co napisał użytkownik. Dzięki bogatym słownikom (niestety w chwili obecnej nie znajdziemy tu wsparcia dla języka polskiego) oraz bardzo rozbudowanej autokorekcie, użytkownik może pisać popełniając wiele błędów, a klawiatura naprawi je za niego. Autem jest także chmura producenta, która pozwala na synchronizowanie słowników i spersonalizowanych informacji między wieloma urządzeniami. Użytkownik może wykorzystać ją także do analizy swoich treści np. z poczty Gmail, serwisów Facebook i Twitter w celu szybszego i lepszego dopasowania się do użytkownika.

Klawiatura obsługuje gesty – np. szybkie usuwanie po przeciągnięciu w lewo, chowanie klawiatury po przeciągnięciu dwoma palcami w dół, czy też dodanie wyrazu do słownika po takiej samej czynności wykonanej w górę. W ramach rozbudowanych ustawień użytkownik może ręcznie rozbudować słownik, a także zmienić wygląd klawiatury: dostępnych jest kilka rozmiarów i motywów, możliwe jest również pisanie na „ukrytej” klawiaturze po osiągnieciu odpowiedniej wprawy. Aplikacja posiada wbudowaną grę szybkiego pisania, a także system osiągnięć zdobywanych wraz z jej wykorzystaniem. Oferuje również sporą bazę emotikonów oraz popularnych naklejek. Choć aplikacja jest darmowa, to posiada także rozbudowany sklep z płatnymi dodatkami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFleksy
Liczba pobrań180
Data aktualizacji25 sty 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Fleksy Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)