WindowsProgramowanieInne programy dla programistówFlutter
Flutter ikona

Flutter3.16.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flutter to darmowe narzędzie programistyczne firmy Google, które umożliwia tworzenie natywnych aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android przy użyciu jednego kodu.

Oznacza to, że nie trzeba już dysponować osobnymi narzędziami, ale można zrobić użytek z Fluttera, by ułatwić sobie pracę, tworząc aplikacje zarówno łatwiej, jak i szybciej. Należy jednak pamiętać, że Flutter bazuje na języku programowania Dart, co może stanowić przeszkodę wśród niektórych twórców. Pierwsze aplikacje z wykorzystaniem tego narzędzia mogą powstawać wolniej, ale po nabraniu doświadczenia programiści niewątpliwie zaoszczędzą sporo czasu.

Flutter zawiera bogaty zestaw w pełni konfigurowalnych widżetów, dzięki którym zaprojektujemy interfejs aplikacji w bardzo krótkim czasie, zapoznając się z wprowadzanymi zmianami w czasie rzeczywistym (na ekranie urządzenia przenośnego). Warto dodać, że poprzez wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań narzędzie może pochwalić się szybkim działaniem. Autorski silnik renderowania sprawia, że trwa ono zaledwie chwilę, a programista nie musi przygotowywać osobnego interfejsu dla każdej wersji projektu.

Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z pisaniem aplikacji mobilnych lub też chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje Flutter, powinniśmy zapoznać się z oficjalnymi materiałami wideo udostępnionymi przez Google w serwisie YouTube.

Obraz
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań299
Data aktualizacji1 gru 2023
Rozmiar pliku971.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Flutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)