WindowsGrySportoweFoobillard 3.0a

Foobillard 3.0a

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foobillard to gra w billard, której zasady całkowicie pokrywają się z zasadami obowiązującymi przy prawdziwym stole bilardowym. Zwolennicy tego typu rozrywki w wydaniu komputerowym z pewnością będą w pełni usatysfakcjonowani. Do wyboru mamy 4 rodzaje rozgrywki: 8 ball, 9 ball, carambol i snooker. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru wielkości stołu, na którym będzie odbywała się gra. Oprócz opcji gry we dwóch graczy przy jednym stole, mamy okazję sprawdzić swe umiejętności stając w szranki z graczem komputerowym, któremu można zmieniać poziom umiejętności wedle własnego uznania.

Foobillard posiada imponującą i efektowną oprawę graficzną. Jedynymi dźwiękami jakie docierają do gracza to odgłosy odbijających się bill, co wyzwala swoistą atmosferę w trakcie gry i pozwala graczowi na większe skupienie:) Na pochwałę zasługuje również realistyczna fizyka bill. Gra posiada ponadto wiele różnych opcji takich jak: dowolne ustawienie widoku stołu, zmiany koloru jego płótna, pełna kontrola pola widzenia. Foobillard posiada także możliwość gry w sieci. Z pełnym opisem oraz zasadami gry można zapoznać się na nieoficjalnej polskiej stronie poświęconej temu projektowi.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań61 037
Data aktualizacji20 maj 2005
Rozmiar pliku1.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)