bEgMKOnF

Foobillard 3.0a

Strona głównaWindowsGrySportoweFoobillard 3.0a
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Foobillard to gra w billard, której zasady całkowicie pokrywająsię z zasadami obowiązującymi przy prawdziwym stole bilardowym.Zwolennicy tego typu rozrywki w wydaniu komputerowym z pewnościąbędą w pełni usatysfakcjonowani. Do wyboru mamy 4 rodzajerozgrywki: 8 ball, 9 ball, carambol i snooker. Dodatkowo istniejemożliwość wyboru wielkości stołu, na którym będzie odbywała sięgra. Oprócz opcji gry we dwóch graczy przy jednym stole, mamyokazję sprawdzić swe umiejętności stając w szranki z graczemkomputerowym, któremu można zmieniać poziom umiejętności wedlewłasnego uznania.

bEgMKOnH

Foobillard posiada imponującą i efektowną oprawę graficzną.Jedynymi dźwiękami jakie docierają do gracza to odgłosyodbijających się bill, co wyzwala swoistą atmosferę w trakcie gry ipozwala graczowi na większe skupienie:) Na pochwałę zasługujerównież realistyczna fizyka bill. Gra posiada ponadto wiele różnychopcji takich jak: dowolne ustawienie widoku stołu, zmiany kolorujego płótna, pełna kontrola pola widzenia. Foobillard posiada takżemożliwość gry w sieci. Z pełnym opisem oraz zasadami gry można zapoznać się nanieoficjalnej polskiej stroniepoświęconej temu projektowi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Foobillard 3.0a nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań60 995
Data aktualizacji20 maj 2005
Rozmiar pliku1.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMKOom
bEgMKOoD