WindowsMultimediaPobieranie wideoFree Dailymotion Download
Free Dailymotion Download ikona

Free Dailymotion Download1.0.87.829

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free Dailymotion Download to jedno z najnowszych narzędzi opracowanych przez firmę DVDVideoSoft. Umożliwia ono wygodne i szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu Dailymotion, a także ich konwersję do powszechnie wykorzystywanych formatów takich jak AVI, MP4, WMV, FLV, WebM oraz MP3.

Aplikacja wchodzi w skład popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak inne rozwiązania tego producenta udostępnione zostało bezpłatnie. Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i oferuje funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo pobierać i zapisywać na lokalnym dysku publikowane na łamach Dailymotion materiały wideo. Opcjonalnie możliwe jest również wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmików i przechwytywanie jej do plików MP3.

Free Dailymotion Download pozwala użytkownikowi pobierać klipy w różnych jakościach (także w najwyższej Full HD), wykorzystując przy tym moc obliczeniową kart graficznych nVidia. Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość zarządzania nazwą pobieranych plików wideo czy też dodawania nowo pobranych multimediów do biblioteki iTunes. Aplikacja umożliwia pobieranie materiałów wideo z wykorzystaniem serwerów proxy oraz VPN.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań19 979
Data aktualizacji14 lis 2016
Rozmiar pliku38.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Dailymotion Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)