bDYvJkXp
Free Music Downloader ikona

Free Music Downloader2.41

Strona głównaWindowsMultimediaPobieranie wideoFree Music Downloader
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Free Music Downloader to niewielki program, służący do pobierania multimediów z serwisów typu YouTube, Last.FM, SoundCloud i innych. Umożliwia on zarówno pobieranie klipów wideo, jak również ich konwertowanie do plików MP3.

bDYvJkXr

Korzystając z opisywanego narzędzia nie musimy przeglądać zasobów np. YouTube w poszukiwaniu ulubionej piosenki - zadanie to ułatwia nam wbudowana w Free Music Downloader wyszukiwarka. Obsługuje ona wiele serwisów, oferujących dostęp do teledysków i muzyki. To od użytkownika zależy czy program będzie przeszukiwał wszystkie czy tylko wybrane zasoby. Przy użyciu aplikacji możliwe jest pobieranie klipów wideo i ich zapisywanie na dysku w formacie MP4 lub "wyciąganie" znich ścieżki dźwiękowej do plików MP3. Ponadto narzędzie dysponuje funkcją pobierania okładek albumów.

Wśród obsługiwanych przez Free Music Downloader serwisów z muzyką wymienić należy www.last.fm, vkontakte.ru, goear.com, youtube.com, GrooveShark.com, SoundCloud.com, mixcloud.com, BandCamp.com, Hypem.com, Xiami.com, Music.Baidu.com, Hulkshare.com, MP3Poisk.net, MP3Fusion.net, MP3Skull.com, QQMusic, SkyRock.com, Sogou.com, Top100.cn, Muzebra.com, XMusic.me, ProstoPleer.com, 8Tracks.com oraz Bitreactor.to.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.85 ocen
ProducentThe SZ
Liczba pobrań8 473
Data aktualizacji14 cze 2020
Rozmiar pliku19.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free Music Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYvJkXW
bDYvJkYn