AndroidGryLogiczne i karcianeFreeCell Solitaire
FreeCell Solitaire ikona

FreeCell Solitaire6.3.5.4236

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FreeCell Solitaire to nic innego, jak gra, w której możemy ułożyć pasjansa na ekranie urządzenia przenośnego z systemem operacyjnym Android.

Choć nasze zadanie nie wydaje się trudne, w istocie FreeCell Solitaire wymaga spostrzegawczości i logicznego myślenia podczas układania kart od Asa do Króla. Jest to więc kolejna produkcja z serii „easy to learn, hard to master”, w której zasady można opanować w kilka sekund, ale chcąc zostać mistrzem pasjansa, należy poświęcić znacznie więcej czasu.

Co istotne, nie musimy mieć doświadczenia w innych grach tego typu czy też w układaniu pasjansa z tradycyjnej talii kart, bowiem FreeCell Solitaire oddaje do dyspozycji system wskazówek. Jeśli więc gdzieś utkniemy, będziemy mogli skorzystać z podpowiedzi. Ponadto w razie pomyłki użyjemy natomiast przycisku cofania, dzięki któremu anulujemy ostatni ruch.

Warto wspomnieć, że FreeCell Solitaire zawiera wyzwania dzienne umożliwiające zdobycie dodatkowych punktów doświadczenia i zdobycie rozmaitych osiągnięć. Dostępne są również liczne statystyk przedstawiające wyniki użytkownika.

FreeCell Solitaire można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale podczas rozgrywki gra będzie wyświetlać reklamy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMobilityWare
Liczba pobrań126
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
FreeCell Solitaire ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)