Fritz! na MWC: Nowa rodzina repeaterów dla mesh Wi-Fi i Router Fritz!Box dla gigabitowego łącza

Fritz! na MWC: Nowa rodzina repeaterów dla mesh Wi‑Fi i Router Fritz!Box dla gigabitowego łącza

Nowości Fritz! na MWC 2019
Nowości Fritz! na MWC 2019
Redakcja
25.02.2019 17:45

Niemiecka firma AVMW, znana z urządzeń sieciowych marki Fritz, w czasie MWC prezentuje dwie nowe rodziny urządzeń. Są to wzmacniacze sygnału WiFi FRITZ!Repeater, które zwiększają zasięg sieci bezprzewodowej, a także nowe routery FRITZ!Box dla gigabitowych łączy typu DSL, łączykablowych, światłowodowych i LTE. Urządzenia charakteryzuje nowe wzornictwo oraz nowoczesne komponenty, gwarantujące wysoką wydajność.

AVM rozszerza swoją ofertę produktów na rok 2019 o cztery nowe repeatery WiFi z obsługą sieci w topologii mesh.FRITZ!Repeater 3000 (już dostępny), dzięki trzem modułom radiowym (trzy zakresy pracy) jestszczególnie wydajny i oferuje maksymalny zasięg bezprzewodowy na dużych powierzchniachmieszkalnych. FRITZ!Repeater 2400 (dostępny wkrótce), wyposażony w cztery anteny dlakażdego z zakresów, tj. 2,4 i 5 GHz, jest w stanie zmaksymalizować dostępność sieci WiFi.FRITZ!Repeater 1200 posiada po dwie anteny dedykowane każdemu z dwóch obsługiwanychpasm częstotliwości. Podobnie jak FRITZ!Repeater 2400, urządzenie posiada gigabitowy portLAN. FRITZ!Repeater 600 o kompaktowej budowie i nienachalnym wzornictwie jestwyposażony w cztery anteny dla pasma 2,4 GHz i dyskretnie mieści się bezpośrednio wgniazdku elektrycznym, oferując jeszcze większe pokrycie siecią bezprzewodową.

Repeatery Fritz!
Repeatery Fritz!

Na tegorocznych targach MWC, firma AVM prezentuje również swoje najwydajniejsze modelerouterw FRITZ!Box dla najpopularniejszych technologii szerokopasmowych, dostępnych wEuropie. Nowy FRITZ!Box 7583 jest routerem typu „wszystko w jednym” przeznaczonym dlałączy DSL. Dzięki wsparciu dla VDSL, vectoringu 35b i supervectoringu G.fast przy 106 MHz i212 MHz oraz obsłudze bondingu, dostawcy usług mogą zaproponować nowe urządzenieFRITZ!Box swoim klientom, niezależnie od aktualnej fazy rozwoju ich infrastruktury DSL.FRITZ!Box 6591 Cable to model routera, który dzięki obsłudze DOCSIS 3.1 umożliwiagigabitowe transfery w sieciach kablowych i jest już wdrażany w pierwszych miastach, gdzieoferowane są tak wysokie prędkości połączenia. FRITZ!Box 6890 LTE, który zapewnia szybkidostęp do Internetu za pośrednictwem sieci komórkowych i DSL, jest również gotowy domasowego wdrożenia. Router może być jednocześnie podłączony do DSL i przez LTE, oferującdodatkowe bezpieczeństwo użytkownikom o szczególnie wysokich wymaganiach, jeśli chodzi ostałą dostępność Internetu.

Nowy FRITZ!Box
Nowy FRITZ!Box

Firma AVM jest również aktywna w obszarze standardu 5G – komunikacji mobilnej nowej generacji.AVM pracuje obecnie nad rozszerzeniem palety swoich produktów 5G o urządzeniazintegrowanego dostępu (IAD) i wzmacniacze sygnału z obsługą topologii mesh, dla potrzebprzyszłej współpracy oraz testów terenowych. Do szybkich łączy światłowodowych AVMproponuje dwa urządzenia końcowe dla pasywnej i aktywnej technologii światłowodowej:FRITZ!Box 5491 i FRITZ!Box 5490. Obecny sztandarowy model DSL, FRITZ!Box 7590,obsługujący supervectoring i osiągający na takim łączu prędkość do 300 MBit/s, dopełnia gamęproduktów prezentowanych przez AVM w czasie targów.

AVM jest obecna na Mobile WorldCongress 2019 w dniach od 25 do 28 lutego na stoisku H40, w hali nr 6.

MWC 2019 to cała seria urządzeń, które mogą zrewolucjonizować mobilny świat. Wielkie emocje budzą składane smartfony: Huawei Mate X i [url=https://www.dobreprogramy.pl/samsung-galaxy-fold-zaprezentowany-premiera,News,100426.html]Samsung Galaxy Fold[url]. Z kolei Sony pokazało całą serię Xperii z modelem Xperia 1. LG zaś przyciąga uwagę składanym modelem V50.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)