Funkcja cofania tweetów? Tylko jeśli za nią zapłacisz

Funkcja cofania tweetów? Tylko jeśli za nią zapłacisz

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Karolina Kowasz
20.03.2021 08:12

Płatne funkcje na Twitterze? Wszystko wskazuje na to, że właśnie to może przynieść najbliższa przyszłość. W sieci pojawiają się pierwsze sygnały mówiące o tym, że firma pracuje nad funkcją cofania tweetów. Aby móc jednak z niej skorzystać, trzeba będzie za nią zapłacić.

O tej nowości na Twitterze donosi portal The Verge. Zgodnie z jego słowami, nową możliwość odkryła Jane Manchun Wong. Na swoim koncie zamieściła ona screenshot z ekranem subskrypcji pokazujący wspomnianą już funkcję.

Zainteresowany wyjaśnieniem sprawy, CNET zwrócił się do Twittera z prośbą o komentarz. W odpowiedzi platforma potwierdziła, że faktycznie pracuje nad taką opcją. Nie wiadomo jednak jaki byłby ewentualny koszt, który należałoby ponieść, aby otrzymać tego rodzaju funkcjonalność.

Wiadomo także, że to nie jedyna nowa funkcja, nad którą pracuje serwis. Twitter rozważa również wprowadzenie takich funkcjonalności jak super follows, które pozwoliłyby użytkownikowi śledzić danego twórcą za miesięczną opłatą i dodatkowo otrzymywać od niego ekskluzywne treści, przeznaczone tylko dla użytkowników subskrypcyjnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)