Furon: zgromadź dane o swoim aucie i kosztach eksploatacji w smartfonie

Furon: zgromadź dane o swoim aucie i kosztach eksploatacji w smartfonie

Furon: zgromadź dane o swoim aucie i kosztach eksploatacji w smartfonie
07.02.2017 21:09

Skoro często wykorzystujemy smartfon do gromadzenia ważnych dla nas informacji, to może warto byłoby dodać również dane dotyczące naszego auta. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja Furon, która pozwoli nie tylko pamiętać o przeglądach, ale także gromadzić informacje o kosztach eksploatacji, a nawet w każdej chwili wystawić kartę pojazdu, ułatwiając proces sprzedaży.

Wśród zaimplementowanych funkcji znajdziemy książkę serwisową, spis tankowań i spalania przedstawione za pomocą danych i wykresów, wyszukiwanie pobliskich stacji paliw, przypomnienia o przeglądach i końcu ubezpieczenia. Ponadto możemy dodać zdjęcia czy też skany faktur i rachunków, co pozwoli na dokładne prowadzenie historii auta.

Po uruchomieniu aplikacji wita nas ekran logowania. Możemy podać swojego e-maila lub zalogować się natychmiastowo, korzystając z konta na Facebooku. Następnie wprowadzamy podstawowe dane o samochodzie – markę, model, datę produkcji, moc i pojemność silnika, a także numer VIN. Nie musimy podawać wszystkich informacji. Na koniec możemy dodać zdjęcia auta, które przydadzą się przede wszystkim, jeśli będziemy chcieli utworzyć kartę pojazdu.

Obraz

Nic nie stoi na przeszkodzie by jednocześnie prowadzić historię kilku pojazdów. Ponadto możemy dodać współwłaścicieli, czyli innych użytkowników Furona, którzy będą mogli aktualizować dane o wybranym pojeździe. Przydatna opcja dla samochodów wykorzystywanych przez dwie lub więcej osób. Możemy im określić zakres dostępu i nadać odpowiednie prawa do modyfikowania tylko wybranych elementów.

Dzięki synchronizacji z chmurą nie musimy się martwić o utratę danych w razie problemów ze smartfonem. Dodatkowo, otrzymujemy dostęp do naszego profilu z poziomu strony internetowej. Aplikacja jest darmowa i oczywiście znajdziecie ją w naszej bazie – na Androida lub iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)