AndroidWiadomościMagazyny i gazetyGazeta Wyborcza
Gazeta Wyborcza ikona

Gazeta Wyborcza4.5.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gazeta Wyborcza to aplikacja mobilna dla smartfonów i tabletów, która daje użytkownikowi wygodny dostęp do treści publikowanych w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej, jak również na łamach serwisu internetowego Gazeta.pl.

Treści z podziałem na kategorie i lokalizacje

Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Daje ona użytkownikowi dostęp do wiadomości, które rzeczywiście mogą go zainteresować. Gazeta Wyborcza pozwala przeglądać newsy z wybranych kategorii (np. gospodarka, technologie, kultura itd.), a także informacji z całego świata, Polski lub interesującego nas miasta. Poza tekstem większość materiałów wzbogacona jest o ciekawe zdjęcia oraz filmiki.

Czytanie newsów oraz funkcja schowka

Ciekawą funkcją oferowaną w obrębie aplikacji Gazeta Wyborcza jest głosowe odczytywanie newsów, które pozwalają na słuchanie informacji np. podczas aktywności fizycznej. Na uwagę zasługuje również opcja schowka. Dzięki niej zapiszemy wszystkie interesujące materiały do przeglądnięcia na później. Aplikacja umożliwia również udostępnianie znajomym wybranych treści.

10 darmowych artykułów miesięcznie

Opisywana aplikacja nie jest niestety w pełni darmowa. Użytkownik może bezpłatnie uzyskać dostęp do 10 darmowych artykułów miesięcznie. Chcąc znieść to ograniczenie należy zakupić pakiet Wyborcza Premium prenumeraty cyfrowej lub subskrypcję Google Play.

Najważniejsze funkcje aplikacji:

  • dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata
  • informacje ułożone w kategorie
  • głosowe odczytywanie treści
  • opcja schowka do przechowywania artykułów \na później\
  • udostępnianie treści znajomym
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań367
Data aktualizacji4 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Gazeta Wyborcza ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)