AndroidGryStrategiczneGears POP!
Gears POP! ikona

Gears POP!1.98

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gears POP! to strategiczna gra akcji osadzona w uniwersum znanym z serii Gears of War, która reprezentuje gatunek strzelanek z perspektywy trzeciej osoby.

Rozgrywka nastawiona jest na rywalizację w trybie multiplayer. W trakcie zabawy wydarzenia obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Naszym zadaniem jest pokonanie armii wroga poprzez wysyłanie do boju rozmaitych jednostek. W naszej ekipie znajdziemy doskonale znanych bohaterów (np. Markusa Fenixa czy Carmine’a), którzy spróbują rozprawić się z nieprzyjaciółmi za pomocą pamiętnych typów broni (poza Lancerem mamy do dyspozycji m.in. Młot Świtu) oraz gadżetów (np. granatów).

Gears POP! wymaga taktycznego podejścia, gdyż na starcie mamy do wykorzystania określoną liczbę punktów siły, które odnawiają się wraz z upływem czasu. Musimy więc decydować, czy lepiej zrobić użytek z jednostek wymagających mniejszej liczby punktów siły, czy też zdecydować się na użycie bardziej zasobożernych, ale przy tym bardziej efektywnych członków drużyny.

W grze Gears POP! istotne znaczenie ma nie tylko atak, lecz także obrona. W toku rozgrywki stawiamy m.in. barykady, dzięki którym utrudniamy wrogom dostęp do naszej bazy. Konieczne jest także rozwijanie jednostek, bowiem na kolejnych poziomach doświadczenia zyskują one rozmaite bonusy (np. zadają więcej obrażeń).

Gears POP! można pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością mikropłatności w aplikacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji30 wrz 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Gears POP! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)