Getin Bank i ING Bank Śląski zapowiadają prace serwisowe - przygotuj się

Banki zapowiadają prace techniczne
Banki zapowiadają prace techniczne
Źródło zdjęć: © Pixabay
Oskar Ziomek

27.04.2021 18:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci Getin Banku i ING Banku Śląskiego muszą się przygotować na trudności w dostępie do niektórych usług. Obydwa banki zapowiadają bowiem prace serwisowe. Lepiej, by nikogo nie zaskoczyły.

Getin Bank planuje krótkie prace serwisowe na koniec 29 kwietnia. Od godz. 23:00 do 0:00 (30 kwietnia) klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej, ani mobilnej. Tego dnia lepiej więc nie odkładać zlecania ważnych przelewów na ostatnią chwilę, bo po prostu nie będzie takiej możliwości. Bankowcy tłumaczą, że podczas przerwy będą "się zmieniać", ale szczegóły prac technicznych nie są ujawniane.

Administratorzy banku ING będą tymczasem przeprowadzać prace serwisowe dwie noce z rzędu, począwszy od końcówki weekendu majowego. Jak dowiadujemy się w komunikacie, od 23:30 w poniedziałek (3 maja) do 4:00 we wtorek (4 maja) "mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji wpłat i wypłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING".

Kolejna przerwa techniczna w ING Banku Śląskim zaplanowana jest już na następną noc, ale będzie dużo krótsza. W nocy z 4 na 5 maja (z wtorku na środę) od godz. 0:00 do 1:00 administratorzy będą prowadzić prace serwisowe dotyczące usługi 3D Secure. W efekcie, w tym czasie mogą się pojawić problemy w płatnościach kartami w internecie - oczywiście w przypadku kart, które z tego zabezpieczenia korzystają.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)