AndroidArchiwumProgramy archiwalneGoogle Chrome to Phone
Google Chrome to Phone ikona

Google Chrome to Phone

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chrome to Phone jest niewielką aplikacją, dzięki której możemy przesyłać aktualnie otwarte strony internetowe z komputera do telefonu lub tabletu. Oprócz instalacji na urządzeniu mobilnym, wymagane jest posiadanie konta Google, oraz instalacja specjalnego dodatku w przeglądarce Chrome lub jej pochodnych.

Możliwa jest również instalacja dodatku w przeglądarce Firefox, o nazwie Fox To Phone. Aplikacja pozwala na przeglądanie przesyłanych w ostatnim czasie witryn, oraz decydować w jaki sposób mają być one otwierane na urządzeniu mobilnym po wysłaniu z poziomu komputera - możliwe jest pytanie użytkownika przed otwarciem witryny, lub otwieranie ich w pełni automatycznie.

Po zainstalowaniu odpowiedniego dodatku do używanej przeglądarki, użytkownik musi potwierdzić nadanie mu odpowiednich uprawnień związanych z kontem Google. Dopiero wtedy następuje faktyczne powiązanie pomiędzy przeglądarką komputerową, a urządzeniami mobilnymi. Możliwe jest wykorzystanie zarówno wielu urządzeń mobilnych, jak i wielu desktopowych instancji przeglądarek w ramach jednego i tego samego konta.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań1 238
Data aktualizacji10 gru 2013
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Google Chrome to Phone ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)