Google Inbox to nieudany eksperyment. Z końcem marca zostanie wyłączony

Google Inbox to nieudany eksperyment
Google Inbox to nieudany eksperyment

19.03.2019 18:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Portal społecznościowy Google+ nie jest jedynym projektem firmy Google, który zostanie zamknięty 2 kwietnia. Tego samego dnia zniknie aplikacja pocztowa Inbox, która miała zrewolucjonizować sposób korzystania z e-maili. Przyzwyczajenia są silniejsze, a większość użytkowników woli tradycyjne klienty poczty.

Google+ zostanie zamknięty 2 kwietnia, o czym wiemy od końca 2018 roku. Nie ma w tym nic dziwnego – platforma nie przyciągnęła mas, choć trzeba przyznać, że znalazła swoją niszę.

Powrót do Gmaila

Aplikacja Inbox nie jest już dostępna w Google Play, ale jeśli ktoś ją pobrał wcześniej, nie została usunięta z jego urządzenia. Użytkownicy, którzy wciąż korzystają z Google Inbox, od 18 marca otrzymują powiadomienie, że aplikacja będzie działać tylko przez 15 dni. Stąd informacja, że zostanie wyłączona 2 kwietnia. Webowy interfejs Inboxa informuje, że usługa będzie działać „do końca marca”.

Obraz

Google poleca przesiadkę, a raczej powrót do aplikacji Gmail. W powiadomieniu o nadchodzącym końcu Inboxa znajduje się link do pobrania aplikacji. Nie będzie to duża strata, gdyż Gmail ma już sporo z ciekawszych funkcji Inboxa.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)