Inbox by Gmail - the inbox that works for you Inbox by Gmail - the inbox that works for you

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Inbox to alternatywna aplikacja do obsługi poczty zgromadzonej na koncie Gmail autorstwa Google'a. Zapewnia nam dostęp do tych samych wiadomości i kontaktów, ale proponuje nieco inne podejście do e-maili.

Głównym założeniem Inboxa ma być pomoc w zarządzaniu mailami, traktowanie ich jak zadań oraz wspieranie idei Inbox Zero. Aplikacja sama analizuje treść i przydatność wiadomości. Znajdziemy tu znane z Gmaila grupy takie jak: Społeczności, Powiadomienia i Oferty, ale też nowe Zakupy, Finanse, Podróże. Wiadomości w prosty sposób możemy odznaczać jako przeczytane, odkładać na później, dodawać do kalendarza, czy też podglądać ich zawartość z poziomu listy.

Możliwości zarówno w aplikacji jak i wersji www ustępują tym znanym z poczty Gmail. Inbox stawia na prostotę i automatyzację. Użytkownicy tej usługi musieli bardzo długo czekać na tak prosty dodatek jak dodawanie stopki do e-maila. Aplikacja Inbox dostępna jest za darmo, jeżeli bliska jest Wam idea Inbox Zero, a wasza poczta ogranicza się do kont w serwisie Gmail warto dać jej szansę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!