r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Inbox by Gmail - the inbox that works for you

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Inbox to alternatywna aplikacja do obsługi poczty zgromadzonej na koncie Gmail autorstwa Google'a. Zapewnia nam dostęp do tych samych wiadomości i kontaktów, ale proponuje nieco inne podejście do e-maili.

Galeria programu

Głównym założeniem Inboxa ma być pomoc w zarządzaniu mailami, traktowanie ich jak zadań oraz wspieranie idei Inbox Zero. Aplikacja sama analizuje treść i przydatność wiadomości. Znajdziemy tu znane z Gmaila grupy takie jak: Społeczności, Powiadomienia i Oferty, ale też nowe Zakupy, Finanse, Podróże. Wiadomości w prosty sposób możemy odznaczać jako przeczytane, odkładać na później, dodawać do kalendarza, czy też podglądać ich zawartość z poziomu listy.

Możliwości zarówno w aplikacji jak i wersji www ustępują tym znanym z poczty Gmail. Inbox stawia na prostotę i automatyzację. Użytkownicy tej usługi musieli bardzo długo czekać na tak prosty dodatek jak dodawanie stopki do e-maila. Aplikacja Inbox dostępna jest za darmo, jeżeli bliska jest Wam idea Inbox Zero, a wasza poczta ogranicza się do kont w serwisie Gmail warto dać jej szansę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Inbox od Google pomoże w planowaniu podróży

3
OPROGRAMOWANIE 15.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Często podróżujecie, a sprawy z wyjazdem załatwiacie głównie przez e-maile? W usłudze Google Inbox znajdziecie nową funkcję, która może pomóc Wam uporządkować informacje dotyczące planowanej wyprawy. Od kilku miesięcy Inbox oferuje mechanizm Trip Bundles. Dzięki niemu Googleowa usługa do zarządzania począ elektroniczną potrafi rozpoznać, czy piszemy oraz dostajemy e-maile w sprawie biletu lotniczego, rezerwacji hotelu, wypożyczenia auta lub wycieczek planowanych podczas wyjazdu. Algorytm, w oparciu o który pracuje Inbox, grupuje takie wiadomości w jednej kategorii, prezentując najważniejsze…

Czy Google w końcu połączy Gmaila z Inboxem?

34
OPROGRAMOWANIE 12.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Google oferuje użytkownikom dwie usługi do obsługi poczty elektronicznej – Gmaila oraz Inbox. Obie współpracują ze sobą i korzystają z e-maili oraz kontaktów użytkownika, ale funkcjonują jako odrębne serwisy. Możliwe jednak, że Google planuje głębszą integrację swoich usług do zarządzania komunikacją e-mailową. Czy czas Gmaila się kończy? Niektórzy użytkownicy Gmaila po zalogowaniu do usługi zaczęli otrzymywać komunikat, który informuje, że teraz usługa kieruje bezpośrednio do Inboxa. Zainteresowani mogą cofnąć tę zmianę w ustawieniach aplikacji. Wygląda na to, że Google chce zwrócić uwagę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.