Google Pay w aplikacji T‑Mobile. Szybsze doładowania i płacenie rachunków

Google Pay
Google Pay
Karolina Modzelewska

14.10.2019 14:00, aktual.: 14.10.2019 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od teraz T-Mobile umożliwia korzystanie z platformy finansowej Google Pay. Nowe rozwiązanie w mobilnej aplikacji operatora komórkowego pozwoli na łatwiejsze płacenie rachunków oraz doładowanie kart pre-paid.

T-Mobile wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stara się upraszczać formalne procedury do maksimum, szczególnie jeśli chodzi o płacenie abonamentu. Ostatnią nowością u operatora komórkowego jest wprowadzenie możliwości korzystania z platformy finansowej Google Pay w mobilnej aplikacji Mój T-Mobile.

Nowa usługa daje również szansę na szybsze doładowanie kart pre-paid właśnie za pośrednictwem Google Pay. Jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym Android.

Obraz

Proste płatności w aplikacjach

Opłacenie abonamentu czy zakup karty pre-paid jest możliwe po podpięciu karty płatniczej pod Konto Google (za pośrednictwem aplikacji Google Pay lub strony internetowej). Użytkownicy mogą wykorzystywać zarówno karty debetowe, jak i kredytowe.

Mobilna aplikacja od T-Mobile pozwala na samodzielne zarządzanie posiadanym kontem. Dzięki niej można dodawać nowe numery, aktywować usługi, płacić rachunki, sprawdzać zużycie paczek danych, doładowywać numery na kartę czy zyskać dostęp do pomocy i przydatnych informacji. T-Mobile preinstaluje ją na sprzedawanych telefonach.

Google Pay to innowacyjny system płatności, dzięki któremu można zapłacić za taksówkę lub zamówić pizzę wykorzystując do tego wyłącznie smartfon wyposażony w system operacyjny Android. Nie trzeba podawać danych do płatności.

Płatności przy wykorzystaniu Google Pay są proste, ponieważ pozwalają na wykorzystanie urządzenia, które towarzyszy nam prawie cały czas – smartfona. Nie trzeba wyciągać portfela czy poszukiwać karty płatniczej i czekać na wczytanie chipa.

Mój T-Mobile można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)