AndroidNarzędziaBateria i zarządzanie energiąGSam Battery Monitor
GSam Battery Monitor ikona

GSam Battery Monitor

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowane narzędzie do kontroli pracy i zużycia baterii w naszym telefonie. Dzięki szczegółowym danym ułatwia rozpoznanie, które aplikacje najbardziej narażają żywotność naszego urządzenia.

Ekran główny przedstawia skrót najważniejszych informacji. Poza danymi takimi jak temperatura baterii, jej pojemność i średnie dane odnośnie pozostałego czasu, możemy przejrzeć procentowe zużycie podzielone na najważniejsze funkcje telefonu. To tu sprawdzisz ile ze swojej baterii poświęciłeś na telefon, podświetlanie ekranu, GSM, aplikacje czy też Wifi. Wybranie którejś z nich przenosi nas do ekranu z bardziej szczegółowymi danymi. Znajdziemy tam również odnośnik do opcji systemowych związanych z daną kategorią oraz porad jak w jej ramach oszczędzić zużycie energii.

Na dole ekranu znajduje się podręczne menu z najważniejszymi skrótami. Pierwszy z nich przenosi nas do listy aplikacji, drugi prezentuje zużycie za pomocą wykresu, trzeci uruchamia monitorowanie historii baterii, kolejny pozwala nam dzielić się danymi z innymi, a dwa kolejne to odświeżanie oraz opcje.

Lista aplikacji może być sortowana nie tylko pod kątem zużycia energii, ale też np. używania procesora czy też pobierania danych z sieci. Wybierając konkretną z aplikacji/procesów uzyskamy bardziej szczegółowe informacje, ponownie z odnośnikiem do systemowych ustawień.

Opcje pozwalają na bardzo szczegółową edycję zarówno działania aplikacji, jak i jej wyglądu oraz miejsc gdzie będzie występować w systemie. Sporą zaletą jest polska wersja językowa. Podstawowa edycja dostępna jest za darmo, za pełną musimy zapłacić około 6zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGSam Labs
Liczba pobrań4 533
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
GSam Battery Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)