AndroidGryAkcja i strzelankiGuns of Boom
Guns of Boom ikona

Guns of Boom30.0.309

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guns of Boom to sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby oferująca w pełni trójwymiarową oprawę graficzną.

Taki opis idealnie pasuje do gier wydawanych na komputerach i stacjonarnych konsolach, ale Guns of Boom zostało stworzone z myślą o platformach mobilnych. W związku z tym ukończenie jednej rozgrywki trwa raptem parę minut, dzięki czemu możemy uruchomić ten tytuł na przykład w trakcie jazdy autobusem.

Guns of Boom jest grą łatwą do zrozumienia, ale trudną do perfekcyjnego opanowania. Zasady są bardzo proste, ale chcąc wygrywać kolejne mecze należy umiejętnie korzystać z dostępnych rodzajów broni, wykazując się zdolnością strategicznego myślenia. Dlatego też produkcja skierowana jest zarówno do graczy niedzielnych, jak i bardziej wymagających użytkowników. Ci ostatni mają do dyspozycji tryb Pro Play zaprojektowany z myślą o rozgrywkach e-sportowych.

Poza rozmaitymi opcjami zabawy i różnorodnymi mapami, Guns of Boom oferuje wiele atrakcji w zakresie dostosowywania postaci. Możemy nie tylko modyfikować wygląd zewnętrzny bohatera, którego wcześniej stworzyliśmy, ale także wybierać spośród dostępnych talentów (łącząc je w kombinacje) oraz elementów wyposażenia.

Guns of Boom korzysta z modelu biznesowego free-to-play. Otrzymujemy tu więc darmową produkcję z wbudowanymi mikropłatnościami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGame Insight
Liczba pobrań157
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Guns of Boom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)