Hama FreeStereo Twins – słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

Hama FreeStereo Twins – słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

03.08.2017 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie firmy Hama pojawił się nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy - FreeStereo Twins. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako samochodowy zestaw głośnomówiący oraz słuchawki do słuchania muzyki czy audiobooków podczas podróży, wypoczynku czy uprawiania sportu. Kluczową zaletą zestawu jest fakt, iż jest on naprawdę bezprzewodowy – wchodzące w jego skład słuchawki nie są połączone żadnym kablem czy pałąkiem, co gwarantuje najwyższy komfort i swobodę ruchów.

Zestaw FreeStereo Twins obsługuje technologię Bluetooth (w wersji 4.1), co oznacza, że bez problemu komunikuje się z wszelkimi urządzeniami obsługującymi ten standard – od smartfonów i odtwarzaczy audio, przez tablety, komputery, aż po telewizory i sprzęt hi-fi – zapewniając przy tym najwyższą jakość dźwięku. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki mogą również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego (co idealnie sprawdzi się np. w aucie czy podczas jazdy na rowerze).

Słuchawki dostarczane są z 3 zestawami gąbek i 3 uchwytami do uszu (o różnej wielkości) – dzięki temu każdy nabywca może mieć pewność, że będzie w stanie idealnie dopasować je do swoich preferencji. Co więcej, plastyczna forma poduszek słuchawkowych Comply Sport+ sprawia, że można je indywidualnie dopasować do kształtu ucha.Ciekawym rozwiązaniem jest wchodząca w skład zestawu stacja ładowania z wbudowanym akumulatorem – umieszczając w niej słuchawki możemy je szybko doładować do 100% pojemności, bez konieczności podłączania zewnętrznego zasilania (i to czterokrotnie – dopiero później stację trzeba naładować). Akumulatory wbudowane w słuchawki wystarczają do 8 godz. słuchania muzyki, do 2 godz. prowadzenia rozmów oraz do 40 godzin pozostawania w stanie czuwania.

Obraz

Sterowanie zestawem (przełączanie ścieżek audio, zmiana głośności, odbieranie połączeń) jest proste i intuicyjne – służą do tego umieszczone na słuchawkach przyciski funkcje, ale wygodnym rozwiązaniem jest też możliwość korzystania z poleceń głosowych (co ciekawe, głosowo można również sprawdzić stan baterii – wydając odpowiednią komendę). Kolorowe diody pozwalają na łatwe sprawdzenie statusu urządzenia/aktywnych funkcji.

Nowe słuchawki firmy Hama doskonale sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach – są wręcz idealne do słuchania książek czy muzyki podczas urlopu, pozwalają na bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy autem i świetnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu (dzięki powłoce Liquipel Nano nie straszny im pot czy deszcz).Cenę zestawu ustalono na 499 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Hama.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)