HAMA na PGA 2017: najnowszy sprzęt dla graczy i turnieje komentowane przez zawodowców

HAMA na PGA 2017: najnowszy sprzęt dla graczy i turnieje komentowane przez zawodowców

HAMA na PGA 2017: najnowszy sprzęt dla graczy i turnieje komentowane przez zawodowców
Jan Mentel
03.10.2017 18:10

Każda edycja Poznań Game Arena jest wielkim wydarzeniem w świecie gier komputerowych – a tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo interesująco. Jednym z powodów przemawiających za tym, by pojawić się na PGA 2017 będą z pewnością atrakcje przygotowane przez firmę HAMA, właściciela marki akcesoriów dla graczy uRage. Na jej stoisku będzie można obejrzeć (i sprawdzić w akcji) najnowszy sprzęt dla graczy, spotkać popularnych Youtuberów i cosplayerów, a także wygrać atrakcyjne nagrody w serii konkursów oraz turniejów (komentowanych przez zawodowców - Kubona oraz Leha).

Gospodarzem stoiska firmy (aż 100 m2) w hali 7A będzie popularny streamer Łukasza “Leo” Mirek, zaś wśród gości pojawią się cosplayerka Jarpenna, a także specjaliści od e-sportu: Jakub “Kubon” Turewicz Jakub “Kubon” Turewicz i Paweł “Leh” Lehman.

Obraz

Stoisko HAMA na PGA będzie więc doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy chcieliby spotkać ulubionych internetowych twórców, przybić z nimi piątkę, zdobyć autograf czy wspólną fotkę, ale także zapoznać się z możliwościami najnowszego sprzętu dla graczy z serii uRage – profesjonalnych myszy, klawiatur, słuchawek, padów i innych akcesoriów. Goście imprezy będą mogli sprawdzić je m.in. podczas zaplanowanych przez HAMA turniejów CS:GO oraz League of Legends, a także na spokojnie (bez rywalizacji turniejowej), w przygotowanej przez HAMA strefie gier F2P.

Obraz

Przedstawiciele firmy przygotowali również całą serię innych atrakcji – zaplanowano m.in. konkursy wiedzy o HAMA, a także atrakcje dla fanów… dmuchania (zawody w dmuchaniu balonów) oraz miotania (rzut myszą do celu). Wspólnym mianownikiem wszystkich tych zawodów będą fantastyczne nagrody z oferty HAMA.Szczegółowy program imprez organizowanych na stoisku HAMA znaleźć można tutaj. Stoisko firmy znajduje się w Hali 7A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)