Hama na PGA 2019: bezgłośna klawiatura mechaniczna i nowe myszy

Hama na PGA 2019: bezgłośna klawiatura mechaniczna i nowe myszy

HAMA zaprasza na PGA 2019, fot. materiały prasowe
HAMA zaprasza na PGA 2019, fot. materiały prasowe
Redakcja
17.10.2019 13:40

Hama zaprasza na Poznań Game Arena 2019. To święto dla wszystkich graczy, podczas którego zaprezentowane zostaną nowe urządzenia – klawiatura mechaniczna i dwie myszki.

PGA to doskonała okazja do poznania premierowych gier oraz produktów dedykowanych graczom. I tych drugich z pewnością nie będzie brakowało na stoisku Hamy. Wśród nich znajdą się wspomniane myszy „1.000 Morph unleashed” i „Reaper 900 Morph”, których kształt można zmieniać, a także dopasowywać do prawo- i leworęcznych użytkowników oraz mechaniczna klawiatura „Exodus 900” do gier o wymaganej bardzo szybkiej reakcji. Te i inne produkty marki uRage od Hamy można będzie obejrzeć w pawilonie nr 7.

Zmień kształt i dopasuj do swojej dłoni

Precyzyjne ruchy, optymalna ergonomia i wysokie DPI – tak w skrócie można opisać premierowe myszy marki uRage. Bezprzewodowy model „1.000 Morph unleashed” posiada regulowane DPI do 10 000, z kolei przewodowy „Reaper 900 Morph” - do 16 000, co zapewnia bardzo szybkie ruchy kursora w zależności od potrzeb. Produkty posiadają cztery boczne części, które można odłączyć za pomocą magnetycznego zapięcia, co pozwala na zmianę kształtu urządzenia w każdy możliwy sposób - dopasowując go do prawo- i leworęcznych użytkowników, tworząc mysz ergonomiczną, symetryczną lub o innej wadze. Tym sposobem niezależnie od sytuacji, zawsze można idealnie dopasować ją do dłoni.

  • Hama Reaper 900 Morph, fot. materiały prasowe
  • Hama 1.000 Morph unleashed, fot. materiały prasowe
[1/2] Hama Reaper 900 Morph, fot. materiały prasowe

Dodatkowo model bezprzewodowy „1.000 Morph unleashed” wyposażony jest w opcjonalny kabel USB-C, którego można użyć do ładowania myszy nawet w trakcie gry. Premierowe urządzenia posiadają wyświetlacz LED, który przy różnych poziomach DPI zmienia kolor, podświetlenie RGB, osiem dowolnie konfigurowalnych klawiszy szybkiego reagowania, a także oprogramowanie do gier (programowanie makr, ustawienia profilu, oświetlenie itp.). Antypoślizgowa powłoka zapewnia myszy większą przyczepność, a teflonowe ślizgi - płynne ruchy urządzenia na podkładce. Oba modele posiadają 1000 Hz.

Hama 1.000 Morph unleashed, fot. materiały prasowe.
Hama 1.000 Morph unleashed, fot. materiały prasowe.

Reaguj, tak szybko, jak to możliwe

Mechaniczna klawiatura „Exodus 900” została wyposażona w Outemu Brown, czyli przełączniki dotykowe, które posiadają wyczuwalne, ale niesłyszalne kliknięcia podczas ich aktywacji. Sprawdzą się zarówno do grania, jak i pisania. Specjalne przełączniki zapewniają doskonały czas reakcji, a także są bardzo trwałe – pozwalają na ponad 50 milionów naciśnięć klawiszy. Model „Exodus 900” został wyposażony w podświetlenie RGB, które w każdej chwili można wyłączyć.

Hama Exodus 900, fot. materiały prasowe
Hama Exodus 900, fot. materiały prasowe

Osobno steruje się podświetleniem klawiatury i boków. Urządzenie posiada dodatkowo pokrętło do regulacji głośności i natężenia oświetlenia oraz wyjmowany magnetyczny uchwyt na nadgarstek. Ponadto zostało wyposażone w zintegrowaną pamięć ustawień makro i oświetlenia oraz indywidualnie programowalne standardowe klawisze, a także dodatkowe, takie jak: 6 makr i 4 multimedialne oraz w 12 multimedialnych funkcji.

Oprócz nowości dla graczy oraz standardowej oferty, na odwiedzających stoisko firmy Hama na PGA czekać będą konkursy z nagrodami, a także stoiska komputerowe, przy których będzie można przetestować wybrane sprzęty gamingowe uRage, grając w tak popularne gry, jak League of Legends czy Counter Strike: GO.

Najnowsze myszy trafią do sprzedaży w Polsce pod koniec miesiąca, natomiast klawiatura jest już dostępna.

Cena myszy „1.000 Morph unleashed”: 199 złCena myszy „Reaper 900 Morph”: 179 złCena klawiatury „Exodus 900”: 299 złWięcej informacji można znaleźć na stronach: pl.hama.com i urage.pl

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)