Hama prezentuje bank energii o pojemności 20000 mAh

Hama prezentuje bank energii o pojemności 20000 mAh

Hama prezentuje bank energii o pojemności 20000 mAh
Redakcja
06.02.2018 15:50

Rozmowy telefoniczne, przeglądanie Facebooka, wrzucanie zdjęć na Instagrama, pisanie wiadomości i wysyłanie maili – czego to nie robimy za pomocą smartfona. Wszystkie te i inne czynności wymagają dużej ilości energii, a przecież ostatnią rzeczą, której chcemy, to rozładowany telefon. Ten problem możemy szybko wyeliminować dzięki nowej odsłonie superpojemnego power packa od firmy Hama.

Mobilna supermoc

Rozładowany telefon bywa częstą przyczyną frustracji – nie jesteśmy przecież przyzwyczajeni do utraty kontaktu ze światem. Ładowarka mobilna Hama Joy umożliwia szybkie i bezproblemowe zasilenie wyczerpanej baterii. Dzięki 10 atestowanym ogniwom mamy pełną gwarancję najwyższego standardu bezpieczeństwa i jakości. Power pack Hama Joy o pojemności 20000 mAh naładuje nasz telefon aż do pięciu razy na jednym uzupełnieniu energii. Urządzenie pozwala szybko przywrócić do życia telefon lub inne akcesoria dzięki podłączeniu za pośrednictwem kabla micro USB. Power pack posiada dwa wyjścia USB.

Obraz

Bezpieczeństwo i wygoda gdziekolwiek jesteś

Pojemność ukryta w tym niewielkim urządzeniu (2,3 x 16 x 8,1 cm) na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto docenia natychmiastowy dostęp do podładowania baterii w swoich akcesoriach mobilnych. Wyposażony w ogniwa Li-ion power pack Hama Joy 20000 mAh posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przeciążeniem, odłączeniem przy zbyt niskim napięciu i ochronę przed zwarciem. Dzięki temu urządzenie sprawdza się w każdej sytuacji. Zintegrowany wskaźnik LED poinformuje o stanie baterii w każdej chwili.

Power pack Hama Joy 20000 mAh to dobry wybór dla osób, które lubią mieć przy sobie swoje ulubione urządzenia mobilne i nie chcą być zaskoczeni rozładowaną baterią. To niewątpliwie przydatne akcesorium dostępne jest w cenie 119 zł. Więcej informacji na www.hama.pl.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)