bDUbPROZ
HelpNDoc ikona

HelpNDoc7.0.0.199

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HelpNDoc to rozbudowane narzędzie do tworzenia plików pomocy, dokumentów, podręczników oraz instrukcji obsługi.

bDUbPRPb

Program oferuje wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, wyglądem zbliżonym do komercyjnego pakietu Microsoft Office. Na szczególną uwagę zasługuje również ogromna ilość dostępnych funkcji i narzędzi wspomagających tworzenie projektów i różnych plików pomocy (z możliwością ich publikacji w Internecie).

W programie znajdziemy niezbędne narzędzia do tworzenia zaawansowanych i profesjonalnych dokumentacji, podręczników czy nawet instrukcji obsługi. Wśród nich warto wymienić funkcję do tworzenia spisu treści, edytor WYSIWYG, a także wbudowane moduły do sprawdzania pisowni (również dostępne w języku polskim) i edytowania słów kluczowych.

HelpNDoc tworzy pliki pomocy w formacie CHM, dokumenty PDF i DOC, książki oraz podręczniki w ePub lub Kindle, a także inne dokumentacje w formacie HTML. Do tworzonego projektu możemy wstawiać różne tabele, kod HTML, symbole, obrazki, a nawet pliki wideo. Poza tym nie mogło w nim zabraknąć rozbudowanego edytora tekstowego, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie pisać dokumentację, podręczniki lub bardziej złożone instrukcje obsługi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HelpNDoc 7.0.0.199wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
ProducentIBE Software
Liczba pobrań3 450
Data aktualizacji9 gru 2020
Rozmiar pliku28.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
HelpNDoc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbPRPG
bDUbPRPX