AndroidPodróże i transportWynajem samochodówHertz 24/7
Hertz 24/7 ikona

Hertz 24/72.39.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hertz 24/7 to aplikacja kliencka usługi Hertz24/7, służącej do wynajmu samochodów. Dzięki aplikacji mobilnej można rezerwować wybrane auto, wskazywać lokalizację odbioru pojazdu, a także generować kody służące do otwarcia wynajętego samochodu.

Program jest przeznaczony tylko dla użytkowników usługi Hertz 24/7 i wymaga posiadania konta. Można je założyć za pomocą aplikacji mobilnej. Gdy to zrobimy i zalogujemy się, wówczas możemy korzystać z możliwości rezerwowania pojazdów, zmiany terminu wypożyczenia, ustalania miejsca odbioru oraz opłacania wynajmu.

Ponadto, aplikacja przyda się jako generator kodów, za pomocą których otworzymy pojazd i uruchomimy go, a także zamkniemy po wygaśnięciu okresu wynajmu. Z kolei posiadacze urządzeń z Androidem 4.4 lub nowszym z wbudowanym chipem NFC mogą użyć aplikacji do odblokowania wynajętego auta. W ten sam sposób możemy zamknąć samochód, gdy zakończymy korzystanie z niego.

Usługa Hertz 24/7 jest dostępna w następujących krajach: w Australii, Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań61
Data aktualizacji21 mar 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Hertz 24/7 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)