HiFiMAN Deva – słuchawki z wbudowanym przetwornikiem DAC i łącznością Bluetooth

HiFiMAN Deva – słuchawki z wbudowanym przetwornikiem DAC i łącznością Bluetooth

Słuchawki HiFiMAN Deva wchodzą do sprzedaży, fot. materiały prasowe
Słuchawki HiFiMAN Deva wchodzą do sprzedaży, fot. materiały prasowe
Redakcja
03.06.2020 09:29

Firma RAFKO Dystrybucja będąca wyłącznym przedstawicielem HiFiMAN w Polsce, informuje o uruchomieniu sprzedaży audioflskich słuchawek planarnych z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i USB DAC.

HiFiMAN Deva to jedyny słuszny wybór dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwiękuale nie mogą zdecydować, czy preferują wygodę zapewnianą przez połączenie Bluetooth, czy kable,zapewniające najlepsze możliwe brzmienie.

HiFiMAN Deva, fot. materiały prasowe.
HiFiMAN Deva, fot. materiały prasowe.

Od teraz, jedne słuchawki łączą w sobie obie te zalety.Słuchawki Deva zapewniają 3 możliwości połączenia:za pomocą Bluetooth: Słuchawki Deva dzięki odbiornikowi Bluemini łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnymurządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień zapewniane sądzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków: Qualcomm aptX HDoraz LDAC. Adapter Bluemini podłączany jest do słuchawek za pomocą gniazda 3.5mm jack.za pomocą USB: Dzięki wbudowanemu przetwornikowi DAC, Deva umożliwia transfer plików do 24bit/192kHz zapomocą kabla USB C, który bez problemu odczyta pliki muzyczne z telefonu czy komputera.za pomocą zbalansowanego kabla mini jack 3.5mm: Tradycyjna metoda połączenia, która zawsze się sprawdza. Słuchawki Deva można podłączyć dodowolnego odtwarzacza przenośnego, a nawet smartona za pomocą kabla mini jack 3.5mm. Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjachmembranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Takakonstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie.

DAC znajduje się w zestawie, fot. materiały prasowe.
DAC znajduje się w zestawie, fot. materiały prasowe.

Cena

Cena słuchawek HiFiMAN Deva to 1695 zł. Do 1 lipca dostępny będzie PREORDER (realizacja zamówień od połowy lipca) i wówczas można liczyć na cenę 1545 zł tylko w sieci, uautoryzowanych sprzedawców w Polsce. Lista dostępna na stronie producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)