Honor Smart Screen – telewizor, który ma być centrum nowoczesnego domu

Honor zaprezentował "nową kategorię urządzeń" (Getty Images)
Honor zaprezentował "nową kategorię urządzeń" (Getty Images)
Oskar Ziomek

16.07.2019 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Honor wkracza na rynek telewizorów lub, innymi słowy, inteligentnych wyświetlaczy. Tak została bowiem nazwana nowa kategoria produktów, w ramach której producent chce zaskoczyć klientów swoimi propozycjami. Prezentacja była zapowiadana kilka dni temu i sugerowano wówczas, że nowy sprzęt będzie tak istotny z historycznego punktu widzenia, jak pierwszy telewizor czy telefon komórkowy.

O szczegółach zagranicznej prezentacji informuje serwis Pandaily. Jak się okazuje, Honor chce stworzyć urządzenie, które – podobnie, jak kiedyś telewizory – będzie skupiać wokół siebie całe rodziny. Dziś ma to być jednak sprzęt, który zachęci do korzystania osoby chcące obejrzeć filmy, zasięgnąć informacji ze świata lub sterować innymi urządzeniami w inteligentnym domu.

Finalny produkt ma zostać zaprezentowany w pierwszej połowie sierpnia i można przypuszczać, że w pierwszej kolejności będzie dostępny wyłącznie na rynku chińskim. Na razie nie wiadomo, czy producent zdecyduje się pokazać tylko jedno urządzenie, czy też zaprezentowanych zostanie kilka propozycji.

Warto zwrócić uwagę, że Honor nie jest pierwszym producentem kojarzonym głównie ze smartfonami, który zdecydował się zawalczyć o klientów także na rynku telewizorów. Przykładem może być firma OnePlus, która zapowiedziała swój pierwszy telewizor w drugiej połowie 2018 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także