Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES

Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES

Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES
Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES
Redakcja
14.01.2019 18:28

Podczas targów CES 2019 marka HONOR zaprezentowała swój najnowszyflagowiec HONOR View20. Produkt ten oferuje znakomite rozwiązania takie jak np. tylny aparat 48 Mpix pracującyw trybach AI Ultra Clarity i 3D TOF, wyświetlacz All-View i niezwykle mocny procesor, który zadowoli nawetnajbardziej wymagających użytkowników.

„Misją HONOR jest kreowanie inteligentnego świata kształtowanego z myślą o potrzebach młodych ludzi. Naszymcelem jest nieustanny rozwój i zdobywanie nowych rynków, abyśmy mogli zaoferować naszym fanom na całymświecie niezrównane technologie i wyjątkowy styl” – powiedział George Zhao, prezes Honor.

HONOR View20 – niedościgniony flagowiec

HONOR View20 oferuje technologie i design z najwyższej półki. Ten przełomowy smartfon HONOR wyposażonow pierwszy na świecie tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI),która pozwala na robienie oszałamiających zdjęć. Tryb AI Ultra Clarity umożliwia łączenie kilku fotografiio rozdzielczości 48 Mpix w jedno zdjęcie o wyjątkowej ostrości i szczegółowości w tej samej rozdzielczości.HONOR View20 posiada również zaawansowany technologicznie tylny aparat 3D rozpoznający obiekty w kadrze.Algorytmy AI i modelowanie 3D już dziś mają szereg praktycznych i ciekawych zastosowań, począwszyod wyszczuplania osób na zdjęciach i filmach, poprzez funkcję wykrywania ruchu w grach czy obliczaniekaloryczności spożywanych potraw.

Ekstremalna wydajność oparta na najnowszych technologiach

HONOR View20 jest pierwszym oferowanym poza Chinami modelem marki wyposażonym w zaawansowany 7-nanometrowy procesor Kirin 980 AI z dwoma układami NPU, energooszczędną technologię GPU Turbo 2.0znacząco poprawiającą wydajność grafiki oraz baterię 4000 mAh z możliwością szybkiego ładowania SuperCharge.W porównaniu z modelami poprzedniej generacji procesor Kirin 980 oferuje wydajność większą o 75%.Wbudowano w niego układ graficzny Mali-G76 poprawiający wydajność całego układu o 46%. Przy znacznympodniesieniu wydajności HONOR View20, jego konstruktorom udało się także podnieść ogólną wydajnośćenergetyczną urządzenia o 58 proc., dzięki czemu nowy model stanowi rewolucyjny postęp w zakresie komfortuużytkowania. Z powodu wysokiego zapotrzebowaniu na moc obliczeniową w HONOR View20, inżynierowie markiopracowali innowacyjną technologię chłodzenia procesora cieczą NINE Liquid Cooling Technology pozwalającąna wydajne odprowadzenie ciepła dla podniesienia wydajności smartfona.

Nowy, ultranowoczesny smartfon wyposażono w przedni aparat o rozdzielczości 25 megapikseli zintegrowanyz pozbawionym wcięcia wyświetlaczem All-View zajmującym 91,8 proc. powierzchni przedniego panelu urządzenia.Takie rozwiązanie pozwala całemu światłu z zewnątrz dotrzeć do sensorów aparatu zamocowanego pod taflą szkław odpowiednio zaprojektowanej obejmie umieszczonej w otworze o średnicy 4,5 mm. Aby chronić obiektywprzed światłem z wyświetlacza, w HONOR View20 zastosowano opatentowany materiał spajający ze sobąposzczególne elementy przedniego panelu, w efekcie czego posiadacze urządzenia mogą cieszyć się zdjęciamio jakości niespotykanej jak dotąd w smartfonach.

„Użytkownicy smartfonów z rodziny HONOR View otrzymują przełomowe technologie i wydajność na miaręflagowców. Z HONOR View20 przekraczamy kolejne ograniczenia urządzeń z górnej półki. Jesteśmy niezwykledumni z View20 stanowiącego piękne połączenie innowacyjności, wydajności i dostępnych funkcji. Nasz nowysmartfon odważnie podkreśla reputację, jaką cieszy się marka HONOR i nasze zaangażowanie w oferowanieproduktów wyróżniających się eleganckim designem” – stwierdził George Zhao.

Nowa generacja projektowania i estetyki

HONOR View20 jest pierwszym smartfonem, w którym zastosowano zaawansowaną technologię nanolitografiipozwalającą uzyskać niewidoczną gołym okiem nanoteksturę obudowy. Czwarta generacja nanopowłoknakładanych w warunkach próżniowych i proces uzyskiwania efektu zorzy polarnej z dynamicznym gradientowymprzechodzeniem skrzących się żywych barw sprawiają, że niepowtarzalne smartfony HONORwyłamują się z tradycyjnych ram projektowania smartfonów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)