HotZlot 2011 rozpoczęty!

HotZlot 2011 rozpoczęty!

Redakcja
04.07.2011 15:00

Właśnie rozpoczął się HotZlot 2011 - piąte spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze. Udział w Zlocie bierze 200 osób.

Tegoroczny HotZlot potrwa do środy, 6 lipca. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona jest mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieraliśmy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie ale cały szereg innych atrakcji - m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów. Chętni mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do czwartku, 7 lipca.

Tym, którzy nie mogą być z nami w tym wyjątkowym miejscu podczas Zlotu gorąco polecamy wirtualne uczestnictwo za pośrednictwem uruchomionej już kilka dni temu relacji na żywo. Mogą ją współtworzyć wszyscy uczestnicy Zlotu, wrzucając "na gorąco" zdjęcia i dzieląc się swoimi wrażeniami. Wszyscy zalogowani czytelnicy mogą z kolei komentować zlotowe wydarzenia i głosować na najlepsze fotografie. Zarówno dla autorów najlepszych fotek, jak i dla głosujących użytkowników niebiorących udziału w Zlocie przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, między innymi zestawy upominków od Wilkinson Sword — topowe maszynki Quattro Titanium Precision z wkładami, żele Protect Sensitive, ładowarki Energizer Intelligent z kompletem akumulatorków oraz koszulki dobrychprogramów. Więcej szczegółów na specjalnej stronie konkursowej.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Sony. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: Electronic Arts, EIZO, HP, Gadu-Gadu, OCZ, Opera Software, Panda Security i Sapphire. Wspomagają nas także: ABBY, Acronis, Avid, Campus, City Interactive, Gruca, IQ Publishing, IVONA Software, Samsung i Wilkinson Sword.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)