HotZlot 2011 zakończony, rozstrzygamy konkursy

HotZlot 2011 zakończony, rozstrzygamy konkursy

Redakcja
08.07.2011 15:51, aktualizacja: 08.07.2011 23:53

Wczoraj już definitywnie zakończył się HotZlot 2011, piąte spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji — czas na podsumowanie konkursów zorientowanych wokół fotorelacji „na żywo” oraz quizu Sony.

Tak jak w ubiegłym roku, uruchomiliśmy mikroblog HotZlotu z fotorelacją niemal na żywo. Na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot każdy uczestnik mógł publikować krótkie informacje wraz ze zdjęciami związanymi ze Zlotem. W tym roku udostępniliśmy możliwość komentowania wpisów na mikroblogu wszystkich zalogowanym czytelnikom. Mogli oni także oceniać zdjęcia, a żeby zachęcić zarówno do aktywnego udziału w relacji poprzez publikację zdjęć, jak i głosowania na najlepsze, najzabawniejsze czy najciekawsze zdjęcia przygotowaliśmy konkurs. Teraz czas na jego podsumowanie.

W puli nagród dla uczestników Zlotu znalazły się zestawy atrakcyjnych upominków ufundowanych przez Wilkinson Sword — topowa maszynka Quattro Titanium Precision, zapasowe wkłady, żel Protect Sensitive oraz ładowarka Energizer Intelligent z kompletem akumulatorków. Takie same zestawy, wzbogacone o koszulkę portalu dobreprogramy, otrzyma siedmiu czytelników w konkursie dla głosujących na zdjęcia, a dodatkowe siedem koszulek rozlosowaliśmy wśród tych, którym całego zestawu nie uda się wygrać. Więcej informacji o konkursie i nagrodach można znaleźć na specjalnej podstronie.

Najwięcej głosów zebrało zdjęcie wieszaka, Dwa oblicza zlotu :). Na drugim miejscu uplasowało się zdjęcie Dimatheusa przedstawiające hostessy w trakcie rejestracji uczestników. Trzecie miejsce to zdjęcie użytkownika bart_ i jego przystanek w McDrive. Gdzieś pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem znalazło się jeszcze kolejne, kontrastowe zdjęcie wieszaka, a także redakcyjne zdjęcia Krogulca z hostessą Elą i dokumentacja przygotowań do zlotu qbapa. Wieszak swoją nagrodę już jednak otrzymał, a redakcji oczywiście nie nagradzaliśmy :-)

Czas teraz na wyniki losowania wśród czytelników niebiorących udziału w HotZlocie, którzy głosowali na najlepsze zdjęcia. Siedem zestawów z maszynkami Wilkinson, ładowarkami Energizer i portalowymi koszulkami powędruje do użytkowników: Dolinpl, filipex3,freyah, lukasz2146,lukjac,Pawlo232 orazwampir.Koszulki udało się natomiast wygrać użytkownikom: agf, Biel,gamble22, Ktosio,Pablo79,Skrzypek orazzuzamm.

Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze konkurs zorganizowany na stanowisku Sony VAIO, gdzie przez cały czas trwania HotZlotu można było wziąć udział w ankiecie, odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące prezentowanych notebooków i wygrać atrakcyjne nagrody — zestawy gadżetów ufundowane przez Sony, między innymi kurtki, torby i pendrive'y. Rozlosowaliśmy je wśród wszystkich, którzy poprawnie udzielili odpowiedzi na komplet pytań. Oto lista nagrodzonych użytkowników: Axles, IrasDeeJay,Lizard, M@ster,MrFaUst,muchozol, ola.coeur,RaveStar, Shiszka,skandyn orazSzuri21.

Nagrodzonym gratulujemy i, podobnie jak wszystkim zlotowiczom i czytelnikom, serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w HotZlocie, zarówno „fizycznie” na miejscu, jak i online za pośrednictwem relacji :-) Już w najbliższych tygodniach zapraszamy do obejrzenia przygotowywanej przez nas obecnie fotorelacji oraz wideorelacji, a także retransmisji sesji technicznych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)