HotZlot 2015 — losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2015 — losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2015 — losowanie rozstrzygnięte!
Redakcja
22.06.2015 20:30, aktualizacja: 30.06.2015 01:03

Znamy już szczęśliwców drugiego etapu rejestracji na HotZlot 2015, czyli dziewiąte spotkanie czytelników naszego portalu, które odbędzie się w dniach 3-5 lipca w magicznym Zamku na Skale.

Przypomnijmy, że w związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już w ubiegłych latach objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w czasie niespełna kilku minut, spotkanie kierujemy przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami programów, wartościowymi komentarzami czy postami na forum. Otrzymywali oni zaproszenia do priorytetowej rejestracji z gwarancją miejsca. Chęć udziału mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc została rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Wystarczyło konto w portalu i ukończone 18 lat.

HotZlot 2014

Jesteśmy już po losowaniu i z przyjemnością ogłaszamy listę szczęśliwych nicków: Anevie, Ciero, Fikoblin, GioWDS, jagna93, karroryfer, kociol, Kot-ek, Kużdo, lex_iuris, Mekotron, Misieksc, oprych, przemor25, saquas, sevsnape, Siarczyslaw, Ufolec, welll1 i zagorskid. Gratulujemy i do zobaczenia! Wylosowane osoby otrzymają od nas potwierdzenie e-mailowe. Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze szanse na udział — będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania i kontaktować się z Wami w przypadku rezygnacji któregoś z wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało, zapraszamy do materiałów online ze Zlotu. Zachęcamy też do rejestracji w przyszłym roku i do większej aktywności, co zwiększy szanse na otrzymanie imiennego zaproszenia.

Przypomnijmy, że w tegorocznym HotZlocie udział weźmie 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu jest znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów na poziomie 7,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mało. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie, ale i cały szereg innych atrakcji — m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Fibaro i Grimbergen. W gronie oficjalnych partnerów znaleźli się Kingston, Opera, Synology i TP-Link. HotZlot 2015 wspierają ponadto: 11 bit studios, D-Link, IQ Publishing, MapaMap, Samsung i Yanosik. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)