HP rozszerza ofertę laptopów. Do serii ProBook dołączają modele z procesorami AMD Ryzen

HP rozszerza ofertę laptopów. Do serii ProBook dołączają modele z procesorami AMD Ryzen

HP rozszerza ofertę laptopów. Do serii ProBook dołączają modele z procesorami AMD Ryzen
Redakcja
28.01.2019 22:58

Firma HP nie zwalnia tempa i poszerza swoją ofertę laptopów, tym razem stawiając na modele z procesorami AMD Ryzen. Do oferty dołączają propozycje w ramach serii ProBook, które kierowana jest przede wszystkim do małych i średnich firm.

HP przedstawia nowe modele laptopów z biznesowej serii ProBook - ProBook 445 G6 oraz HP ProBook 455 G6. Dla małych i średnich firm kluczowe są technologie, które pozwolą im zaoszczędzić czas, zwiększyć wydajność oraz umożliwią dalszy rozwój. Dedykowane im urządzenia powinny cechować nowoczesne wzornictwo, długi czas pracy na baterii oraz wysokiej klasy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i łączność. Wszystko to oferują nowe modele z serii HP ProBook. HP ProBook 445 G6 i ProBook 455 G6 to:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Stylowy design

Smukłą konstrukcję charakteryzują wyraźne linie, zaokrąglone krawędzie oraz eleganckie, srebrne wykończenie. Pozbawiony ramek wyświetlacz zapewnia optymalne wrażenia wizualne, a zawiasy obracające się w zakresie 180 stopni pozwalają użytkownikowi rozłożyć urządzenie na płasko dla komfortowego udostępniania treści i współpracy.

Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu funkcje biznesowe

Urządzenia zostały wyposażone w szereg funkcji bezpieczeństwa takich, jak oprogramowanie HP BIOSphere Gen4, które automatyzuje ochronę i ułatwia zarządzanie systemem BIOS. Solidna obudowa z profilowaną, aluminiową klawiaturą 3D oraz wykonaną z tego samego materiału górną pokrywą laptopa, zabezpieczają komputer przed zewnętrznymi uszkodzeniami. Modele oferują również opcje łączności, które mogą być w łatwy sposób dostosowane do potrzeb użytkowników. Jedną z nich jest program HP Connection Optimizer ułatwiający nawiązywanie połączeń bezprzewodowych.

Obraz

Efektywne przetwarzanie

HP ProBook 445 G6 i ProBook 455 G6 zostały wyposażone w czterordzeniowy procesor AMD Ryzen. Zaawansowany procesor w połączeniu z długim czasem pracy na baterii, pozwolą na realizację projektów, bez obaw o nadmiar przetwarzanych informacji lub ciągły dostęp do źródła energii. Gdy pojawi się jednak taka potrzeba, technologia HP Fast Charge umożliwi szybkie naładowanie komputera, nawet do 50%.

HP ProBook 445 G6 i ProBook 455 G6 będą dostępne w sprzedaży w Polsce od marca br., w cenie od 3200 zł. Są to szacowane ceny brutto.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)