Huawei i InterContinental tworzą pierwszy smarthotel 5G w Shenzhen

Huawei i InterContinental tworzą smarthotel 5G
Huawei i InterContinental tworzą smarthotel 5G
Redakcja

25.04.2019 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Shenzhen w Chinach powstanie pierwszy smarthotel, wyposażony w sieć 5G i łączące się z nią urządzenia automatyki bydunkowej i multimedialne. Firmy InterContinental Shenzhen, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie hotelu z takim wyposażeniem.

Projekt wprowadzi standard łączności 5G typu end-to-end do branży hotelarskiej. Zinegrowane terminale i aplikacje w chmurze mają umożliwić gościom InterContinental Shenzhen dostęp do najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oraz luksusowych usług.

Shenzhen Telecom wykorzystał rozwiązania Huawei, by zapewnić pełne pokrycie hotelu siecią 5G. Posłużą one jako platforma dla nowej generacji usług hotelowych. Wśród udogodnień znajdą się m.in. roboty powitalne, terminale połączone z chmurą za pomocą 5G, gry w chmurze 5G oraz ergometry treningowe wykorzystujące wirtualną rzeczywistość. Rozwiązania te zapewnią podróżującym służbowo wygodne i wydajne środowisko pracy, a turystom wysokiej klasy rozrywkę.

Obraz

W ramach inauguracji projektu, firmy Shenzhen Telecom i Huawei udostępniły sieć 5G na jednym z pięter hotelu, w apartamentach prezydenckich oraz w lobby. Dzięki temu goście mogą korzystać z 5G za pomocą terminali hotelowych lub kompatybilnych smartfonów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)