Huawei pojawił się przed sklepami Apple, aby wspomóc kupujących nowe iPhone'y XS

Huawei pojawił się przed sklepami Apple, aby wspomóc kupujących nowe iPhone'y XS

Huawei pojawił się przed sklepami Apple, aby wspomóc kupujących nowe iPhone'y XS
21.09.2018 16:01, aktualizacja: 22.09.2018 15:12

Huawei ponownie postanowił wytknąć wady nowych iPhone’ów. Owszem przygotowana akcja miała na celu pokazać wyższość smartfonów chińskiego producenta. Chociaż przy okazji zapewniła darmową reklamę Apple.

Trzeba przyznać, że Huawei potrafi zrobić dobrą reklamę. Krótkie filmiki, które komentowały premierę tegorocznych iPhone’ów, zostały zrealizowane ze smakiem. Nie było śmiania się z klientów Apple, pokazywania, jakie to Huaweie są cudowne, czy szukania na siłę wad iPhone’ów. Materiały zrealizowane w formie wideo z grami retro przedstawiały nowe funkcje, którymi pochwaliło się Apple, a które to oferowane są już od dłuższego czasu przez smartfony Huaweia.

źródło: pocketnow.com
źródło: pocketnow.com

Tym razem Huawei postanowił pomóc klientom Apple, którzy stanęli w kolejkach, aby móc… kupić nowego iPhone’a. Część pracowników została wysłana przed Apple Store w Singapurze, aby rozdali dwustu osobom powerbanki o pojemności 10000 mAh. Do każdego była dołączona notatka Oto powerbank. Będziesz go potrzebował.

Co więcej, przed sklepem Apple w Londynie pojawił się samochód z napisem Ju%ce Van. Został on przygotowany do naładowania wszystkich iPhone’ów XS, które mogą potrzebować energii już po opuszczeniu Apple Store. Angielski oddział Huaweia poinformował na oficjalnym koncie na Twitterze, że w środku znalazły się także napoje, oczywiście bez śladów jabłek.

Huawei chciał podkreślić, że jego topowe smartfony zapewniają dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Dodatkowo wykorzystał premierę Apple, aby zaznaczyć swoją obecność na rynku. Trzeba zauważyć, że w portfolio chińskiego producenta znajdują się urządzenia, które jak najbardziej mogą konkurować z nowymi iPhone’ami. Mogą nawet być lepszym wyborem. Owszem podczas wspomnianych akcji jeszcze głośniej zrobiło się o nowych iPhone’ach, aczkolwiek Huawei ponownie udowodnił, że potrafi robić reklamy, na które patrzymy z uśmiechem. Oby więcej podobnych akcji!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)