Huawei Watch GT Active i Elegant. Co potrafi smartwatch dodawany do Huawei P30 i P30 Pro?

Huawei Watch GT Active i Elegant. Co potrafi smartwatch dodawany do Huawei P30 i P30 Pro?

Huawei Watch GT Active i Elegant, fot. materiały prasowe
Huawei Watch GT Active i Elegant, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek
27.03.2019 20:00, aktualizacja: 01.04.2019 11:13

Huawei P30 i P30 Pro nie mają już przed nami wielu tajemnic. Nowe flagowe smartfony chińskiego producenta zostały oficjalnie zaprezentowane i mogą imponować możliwościami aparatów fotograficznych. Warto jednak zwrócić uwagę, że przy okazji premiery smartfonów, Huawei zdecydował się także odświeżyć ofertę swoich smartwatchy. Użytkownicy mogą sięgać po nowe modele Watch GT w edycji Active oraz Elegant.

Obydwie wersje zegarka wyposażono w ekrany AMOLED, ale o różnym rozmiarze i rozdzielczości, wynikających z gabarytów samej koperty. Wersja Elegant jest nieco mniejsza i ma 42 milimetry, natomiast odmiana Active to koperta o wielkości 46 milimetrów. Wyświetlacze mają odpowiednio 1,2 oraz 1,39 cala i rozdzielczości 390×390 pikseli oraz 454×454 piksele. Akumulator wersji Elegant ma wystarczyć na tydzień działania z dala od ładowarki, zaś w przypadku modelu Active można liczyć nawet na 2 razy dłuższy czas pracy.

Nowe smartwatche Huawei, od lewej na zmianę modele Elegant i Active.
Nowe smartwatche Huawei, od lewej na zmianę modele Elegant i Active.

Huawei chwali zegarki za obsługę rozpoznawania wielu aktywności sportowych. Dla obydwu modeli wspólny jest na przykład tryb Triathlon, w ramach którego rozpoznawane jest pływanie, jeżdżenie na rowerze oraz bieganie. Co ciekawe, ten tryb trafi także do wcześniejszych zegarków Huawei z oferty w formie aktualizacji. Więcej o nowych smartzegarkach można przeczytać na stronie producenta.

Smartwatch Huawei w zestawie z P30 lub P30 Pro

Osoby zainteresowane nowymi smartzegarkami Huawei, ale także smartfonami P30 i P30 Pro powinna zainteresować oferta przedsprzedaży. Decydując się na zakup telefonu, użytkownik otrzyma bowiem za symboliczną złotówkę zegarek Watch GT Active. Co więcej, w przypadku P30 Pro w zestawie można liczyć także na bezprzewodową ładowarkę. Więcej o przedsprzedaży smartfonów Huawei przeczytacie na łamach Komórkomanii.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)