Humble Square Enix Bundle z grami Deus Ex i Hitman, ale też Daikatana i Anachronox

Humble Square Enix Bundle z grami Deus Ex i Hitman, ale też Daikatana i Anachronox
23.07.2014 10:32

Inicjatywy Humble Bundle, w ramach której za śmiesznie małe pieniądze można stać się posiadaczem całych zestawów świetnych gier, nie trzeba już chyba raczej miłośnikom komputerowej rozrywki przedstawiać. Po raz kolejny w ramach akcji zbierania funduszy na cele charytatywne mamy do czynienia z zestawem, koło którego po prostu trudno przejść obojętnie. Tym razem zaoferowano nam szereg produkcji ze stajni Square Enix.

Humble Square Enix Bundle

Już decydując się na minimalną wpłatę można stać się posiadaczem takich dzieł jak Thief Gold, niesławna Daikatana, Mini Ninjas dla najmłodszych, raczej zapomniane RPG Anachronox oraz Hitman: Codename 47 z Hitmanem 2: Silent Assassin. Postanawiając przeznaczyć na szczytny cel średnią wpłat (obecnie niecałe 8 dolarów) wzbogacimy się dodatkowo o Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: The Fall, Hitman: Absolution, strzelankę Battlestations: Midway, a także Nosgoth Veteran Pack dla szykujących się do wkroczenia w świat nadchodzącej wieloosobowej przygody w klimatach serii Legacy of Kain.

W późniejszym czasie organizatorzy akcji dołożą do tego jeszcze kolejne tytuły, jednak wyłożenie 15 dolarów od razu gwarantuje następne pozycje. Są to Deus Ex: Human Revolution w wersji Director's Cut, Just Cause 2 z ogromnym otwartym światem, Lara Croft and the Guardian of Light, Deus Ex w wydaniu Game of the Year oraz Kane & Lynch 2: Dog Days. W sumie daje to 15 naprawdę porządnej jakości tytułów, z wizją na więcej.

Standardowo to kupujący rozdzielają środki między organizatorów akcji, wydawcę oraz fundacje charytatywne. Tym razem pieniądze zbierane są dla GamesAid i Make-A-Wish. Wszystkie gry w ramach Humble Square Enix Bundle dostępne są jako klucze Steam, z wersją OS X również osiągalną w niektórych przypadkach. Warto znów otworzyć portfel.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)