AndroidGryZręcznościoweHungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution ikona

Hungry Shark Evolution11.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hungry Shark Evolution to trójwymiarowa gra polegająca na... Zjadaniu ryb i innych istot morskich, a czasem nawet ludzi i rośnięciu. Trzeba jednak uważać, gdyż w morskich głębinach nie brak stworzeń, które są dla niego śmiertelnym zagrożeniem. W międzyczasie zbieramy pieniążki, za które możemy dokupić naszemu rekinowi różne dodatki: czapki, naszyjniki, małe rekinki dla towarzystwa albo… LASER!

Dodatki poprawiają właściwości rekina, na przykład ilość zdobywanych punktów w czasie lub wydłużają czas, jaki możemy przetrwać zupełnie bez żywności. Za pieniążki możemy także kupować rozwinięcia statystyk, więc poprawić sobie szybkość jedzenia dużych posiłków, prędkość poruszania się oraz czas działania przyspieszenia.

Zjadając coraz większe ilości pożywienia nasz rekin może ewoluować do kolejnych form, na przykład Mako, Ryba Młot lub Żarłacz Olbrzymi. Każda kolejna forma jest bardziej wytrzymała na obrażenia, jak i ciśnienie, jeśli próbujemy zejść głębiej. A warto wiedzieć, że twórcy gry oddają w nasze ręce ogromny świat, który możemy dowolnie eksplorować w poszukiwaniu jadalnych stworzeń. Potrzebujący jasnego celu znajdą tu także 45 misji.

Tą grą zainteresować się mogą osoby, które mają ochotę pooglądać bardzo ciekawe, podmorskie scenerie, zjeść kilku turystów i może jakiś kuter rybacki. Sterowanie w tej grze może odbywać się na dwa sposoby: albo przez dotykanie ekranu, albo z wykorzystaniem akcelerometru urządzenia, więc przez przechylanie tabletu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 785
Data aktualizacji17 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Hungry Shark Evolution ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)