HyperX Alloy Origins Core – klawiatura z RGB dla graczy, którzy nie chcą części numerycznej

HyperX Alloy Origins Core – klawiatura z RGB dla graczy, którzy nie chcą części numerycznej

HyperX prezentuje nową klawiaturę dla graczy. Na zdjęciu model Alloy RGB, fot. Oskar Ziomek
HyperX prezentuje nową klawiaturę dla graczy. Na zdjęciu model Alloy RGB, fot. Oskar Ziomek
Redakcja
02.12.2019 16:56

HyperX wprowadza do oferty nową klawiaturę. Model HyperX Alloy Origins Core przeznaczony jest dla graczy, którzy nie chcą korzystać z części numerycznej klawiatury.

Wyposażona w przełączniki mechaniczne HyperX Red, nowa klawiatura zaprojektowana jest z myślą o funkcjonalności i długiej eksploatacji oraz z krótszym punktem aktywacji i klawiszami o wytrzymałości 80 milionów kliknięć.

Obraz

Alloy Origins Core maksymalizuje przestrzeń biurkową przez oszczędną budowę tenkeyless (bez klawiatury numerycznej), dzięki czemu maksymalizuje potencjał pracy myszki. Klawiatura ma dobrze widoczne, wyeksponowane klawisze z podświetleniem RGB, wyrazistymi efektami świetlnymi i pięcioma regulowanymi poziomami jasności, które sprawdzą się podczas grania zarówno w dzień, jak i w nocy. W celu uzyskania większej wytrzymałości, stabilności i swobody użytkowania, Alloy Origins Core zbudowana jest z lotniczego aluminium, a kabel USB typu C – do USB typu A jest odczepiany.

„W HyperX jesteśmy podekscytowani premierą nowej Alloy Origins Core z przełącznikami mechanicznymi HyperX Red” – mówi Bianca Walter, Business Manager w kategorii klawiatur w HyperX w regionie EMEA. – „Alloy Origins Core była zaprojektowana z myślą o fanach klawiatur TKL, oferując graczom najwyższej jakości rozwiązanie HyperX tenkeyless z podświetleniem RGB”.

Klawiatura Alloy Origins Core udostępnia tryb Custom Game, w którym użytkownicy mogą wybrać, które klawisze są włączone, a które nie. Samodzielnie definiowane makra można zapisywać w bibliotece makr. Użytkownicy mają też do wyboru trzy regulowane kąty ustawienia klawiatury, pozwalające nadać jej idealną pozycję. Za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY we wbudowanej pamięci można zapisać maks. trzy profile klawiatury Alloy Origins Core na potrzeby grania poza domem. Do innych zalet urządzenia należą 100-procentowy anti-ghosting i pełna funkcja N-Key Rollover.

Klawiatura

 • Przełączniki:\tHyperX Red Switch
 • Typ:\tMechaniczny
 • Podświetlenie:\tDIP RGB LED
 • Efekty świetlne:\tPer key RGB lighting1 and 5 brightness levels
 • Wbudowana pamięć:\t3 profile
 • Typ złącza: \tUSB typu C do USB typu A
 • Anti-ghosting : \t100% anti-ghosting
 • Key rollover:\tN-key mode
 • Wskaźnik LED: \tTak
 • Sterowanie mediami: \tTak
 • Tryb Game: \tTak
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows® 10, 8.1, 8, 7

Przełączniki

Sposób pracy: LiniowePunkt aktywacji: 45gDystans klawisza: 1.8 mmTotalny dystans: 3.8 mmŻywotność (ilość kliknięć): 80 milionów

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)