r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iRoot 3.2.3

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

iRoot (wcześniej: vRoot) to aplikacja do rootowania systemu Android. Obsługiwane są systemy od wersji 2.3 Gingerbread do 5.0 Lollipop. Cały proces sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku, ale w programie można również znaleźć inne funkcje związane z tematem rootowania.

Galeria programu

Aby skorzystać z aplikacji, istotnie wystarczy nacisnąć jeden przycisk i uzbroić się w cierpliwość. Cały proces rootowania przebiega automatycznie w tle. Pozostałe elementy programu dotyczą instalacji oprogramowania, które może ułatwić dalsze korzystanie z telefonu po odblokowaniu dostępu do plików systemowych. Przez wielu program uważany jest za jeden z odnoszących najwięcej sukcesów podczas rootowania (również mniej znanych marek telefonów).

Producent nie podaje na swojej stronie informacji o konkretnych, obsługiwanych przez program modelach. Wspomina natomiast, że aplikacja poradzi sobie dobrze z rootowaniem urządzeń Samsunga, HTC, Sony, Google i nie tylko. Niestety nie wszystkie komunikaty w programie zostały przetłumaczone nawet na język angielski.

Jako ingerujące w zabezpieczenia systemu operacyjnego, oprogramowanie może zostać wykryte przez przeglądarkę jako potencjalnie szkodliwe.

Uwaga!

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 03.07.2017 19:44

unroot?

  #1 03.07.2017 19:28

A jak cofnac root'a po użyciu "tej" aplikacji ?? (unroot)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.