iSpring Pro 7.1.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Komercyjna odmiana programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej.

iSpring Pro w pełni integruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne z poziomu dodatkowego paska narzędziowego. Płatna odmiana iSpring Pro, jest względem bezpłatnej odmiany Lite znacznie rozbudowana m.in. o możliwość generowania także plików .exe, ustalenia indywidualnego czasu wyświetlania się poszczególnych slajdów, możliwość dodania podkładu dźwiękowego (np. muzyki i/lub głosu lektora), efekty przejść między slajdami, aktywne hiperłącza w wynikowym pliku i wiele innych... Naturalnie są również dostępne wszystkie funkcje wersji bezpłatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!