r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iStudiez Lite 1.9.6

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania

iStudiez Lite to rozbudowany organizer dla uczniów i studentów. Jego sporą zaletą jest synchronizacja z aplikacjami na OS X oraz Windows, a także sporo możliwości.

To właśnie rozbudowane możliwości mogą być uznane za największą wadę programu. Tu nie dodajemy tak po prostu zajęć, ale określamy wcześniej ich rodzaj, cykliczność, nazwę, ikonę, przypisujemy daty itp. Dzięki temu program jest przydatny zarówno w szkole jak i na studiach, nawet z bardzo indywidualnymi planami zajęć.Dane te możemy nie tylko synchronizować pomiędzy urządzeniami, ale także z kalendarzem.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło także opcji dodawania zadań (prac domowych) czy też nauczycieli, a także semestrów, dni wolnych i wszystkiego co może się przydać podczas nauki. Interfejs jest czytelny, nawet pomimo sporej ilości opcji. Niestety program nie posiada polskiej wersji językowej.

iStudiez Lit to darmowa, ograniczona wersja iStudiez. Pozwala zapoznać się z działaniem programu oraz jego najważniejszymi możliwościami. Jest też wystarczająca do podstawowych operacji. Jeżeli przypadnie nam do gustu, możemy wykupić wersję pełną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilne sklepy szaleją z wyprzedażami – poszalej dziś z nimi

7
OPROGRAMOWANIE 28.11.2014 | Paweł Piskurewicz

Czarny Piątek to święto wszystkich miłośników promocji i wyprzedaży. Dotyczą one także aplikacji mobilnych. Od kilku dni w większości sklepów mobilnych przybywa przecen na gry i aplikacje. W poniższym spisie zebraliśmy te, którym naszym zdaniem warto poświęcić chwilę uwagi i rozważyć pobranie czy też zakup. Poniższe promocje mają różny okres ważność. Część z nich kończy się dziś, inne dopiero po weekendzie. Nie wszystkie są też bezpośrednio powiązane z Czarnym Piątkiem. Jeżeli znajdzie inne obniżki warte uwagi dajcie znać w komentarzach. Android Promocje Amazonu: Amazon przygotował nowy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.