iTranslate iTranslate

Strona główna Android Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

iTranslate to intuicyjny i wszechstronny tłumacz, obsługujący ponad 100 języków i zdolny tłumaczyć zarówno tekst, jak i rozmowy głosowe.

Otrzymane tłumaczenia możemy odsłuchać, czytane przez syntezator mowy głosem kobiety lub mężczyzny w wybranym przez użytkownika tempie, jeśli dla danego języka dostępna jest taka opcja. Co ważne, dla wielu języków dostępne są ich lokalne odmiany, jeśli są w użyciu. Wykorzystane tłumaczenia można przeglądać w historii. Często używane frazy zaś można dodać do ulubionych. Ponadto aplikacja zawiera słownik i tezaurus dla wszystkich obsługiwanych języków.

Płatna wersja aplikacji, dostępna w abonamencie, pozwala na korzystanie z tłumaczeń offline, tłumaczenie stron internetowych, korzystanie z bazy koniugacji czasowników (przydatne podczas nauki) i pozbycie się reklam z aplikacji. W darmowej wersji mamy do dyspozycji tłumaczenie offline między językiem angielskim w kilku wariantach i polskim. Z darmowej wersji aplikacji można korzystać bez logowania albo po założeniu konta iTranslate (można przez Facebook).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!