iOSPodróże i transportFotoradary i ostrzeganieiCoyote – Asystent kierowcy
iCoyote – Asystent kierowcy ikona

iCoyote – Asystent kierowcy11.4.2030

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iCoyote to połączenie prostej nawigacji z bazą informacji o wypadkach, utrudnieniach drogowych, radarach i kontrolach. Bardzo duży nacisk kładzie na aspekt społeczności, dzięki czemu dane są na bieżąco aktualizowane. Jej międzynarodowy charakter sprawia, że program sprawdza się także poza granicami naszego kraju.

Start aplika wita nas dobrymi radami (zapnij pasy, piłeś nie jedź, itp.). Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas także wstępna konfiguracja, a w jej ramach wybór kraju i języka. Zmiana tego pierwszego nie będzie później możliwa. Ostatnim krokiem jest aktywacja aplikacji. W tym celu musimy podać adres e-mail. Jeżeli w ciągu 24h nie aktywujemy iCoyote za pomocą otrzymanego linku, program przestanie działać.

Ekran główny posiada dwa tryby widoku. Główny prezentuje mapę wraz z pobliskimi obiektami, może służyć również jako nawigacja. Drugi, przedstawia jedynie nasz samochód z ostrzeżeniami i informacjami. Zaletą programu są rozbudowane opcje, pozwalające dopasować tryb pracy programu do naszych potrzeb. Interfejs jest bardzo nierówny. Ciężko mieć zastrzeżenia do rozmieszczenia głównych przycisków, jednak nie wszystkie działają tak jak powinny. Program posiada uniwersalny interfejs dla wszystkich platform, co ma swoje wady i zalety.

Aplikacja iCoyote dostępna jest za darmo. Na chwilę obecną nie posiada reklam, co zwiększa jej czytelności. Ważną rolę odgrywa także przydatność w terenie, tu opinie są różne. Najlepiej przekonać się samemu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań277
Data aktualizacji24 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
iCoyote – Asystent kierowcy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)