IFA 2012: iPhone 5 i podróbka Surface

IFA 2012: iPhone 5 i podróbka Surface

03.09.2012 10:58, aktualizacja: 03.09.2012 15:58

Okazuje się, ze pośród stoisk mało znanych producentów, na targach pokroju IFA również można znaleźć coś interesującego, nietypowego lub dziwnego. Tym razem w ciemnych alejkach hali targowej odwiedzający trafili na iPhone'a 5 i tablety Microsoftu z Androidem… warto przyjrzeć się bliżej zwłaszcza temu drugiemu żeby nie dać się oszukać ;).

iPhone 5 Hands on by GSM Israel

iPhone 5 ma zostać zaprezentowany prawdopodobnie 12 września. Jak będzie wyglądało nowe urządzenie zazwyczaj można się zorientować dzięki przeciekom, na przykład zdjęciom części, ale także dzięki producentom różnego rodzaju etui i futerałów. Oni zawsze otrzymują projekty wcześniej, ale są zobowiązani do utrzymania tajemnicy. Nierzadko wyprzedzają premierę urządzenia prezentując swoje produkty, ku niezadowoleniu producentów urządzeń, do ostatniej chwili strzegących swoich tajemnic. Na stanowisku jednego z producentów, którego nazwa nie została podana, można było obejrzeć już podczas trwających od piątku targów (prawdopodobnie) doskonałą kopię iPhone'a 5, na którym demonstrowane były „ubranka” dla nadchodzącego telefonu Apple'a.

Obraz

Więcej powodów do wściekłości ma jednak Microsoft. Tablet z Windowsem 8 o nazwie Surface zobaczymy w sklepach dopiero za 2 miesiące, ale już doczekał się podróbek. Na stanowisku z wielkim plakatem przedstawiającym właśnie Surface można było obejrzeć i kupić… „Windows PAD”. Drobnym drukiem pod obrazkiem dopisano informację, że urządzenie działa pod kontrolą Androida 4.1, ale na zdjęciu wyraźnie widać ekran startowy Modern. Zaraz obok prezentowany jest Media Tablet, również działający pod kontrolą Androida, ale na plakacie mający także kafelki na ekranie. Wszystkiemu winna jest mało znana firma FView, której materiały reklamowe wykorzystują zdjęcia z biura prasowego Microsoftu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)