bDUJfouZ
iFont ikona

iFont5.9.8.1121

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki niewielkiej, darmowej aplikacji iFont, możliwa jest zmiana domyślnej czcionki systemowej na platformie Android. Przez wykonanie tego prostego zabiegu, wszystkie aplikacje i cały interfejs systemowy nabiera zupełnie innego wyglądu, może stać się czytelniejszy i mniej męczący dla oczy podczas intensywnego użytkowania.

bDUJfovb

Narzędzie przede wszystkim pozwala na przeglądanie dostępnych czcionek z internetowej bazy i ich pobieranie. Znaleźć tam można takie czcionki jak Ubuntu, stosowany np. w Firefox dla Androida Open Sans, czy też używaną przez systemy Windows Vista i nowsze Segoe UI.

Aplikacja umożliwia także instalacja własnej czcionki, wcześniej umieszczonej w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Do podmiany systemowej czcionki wymagany jest dostęp o zwiększonych uprawnieniach (root), aplikacja pozwala na kilka metod instalacji w zależności od posiadanego urządzenia i używanego ROMu (np. MIUI). Pozwala także na podzielenie się informacją o czcionce ze znajomymi poprzez Google +1, wiadomość SMS i wbudowany mechanizm udostępniania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producentdiyun
Liczba pobrań1 898
Data aktualizacji21 lis 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
iFont ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUJfovG
bDUJfovX