WindowsGrySportoweIHF Handball Challenge 12

IHF Handball Challenge 12

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IHF Handball Challenge 12 to gra sportowa autorstwa Neutron Games, która wprowadza gracza do wirtualnego świata piłki ręcznej. Dzięki licznym licencjom, gracz będzie mógł spróbować swoich sił w Mistrzostwach Świata, mając w swojej drużynie odwzorowanych realnych gwiazdorów piłki ręcznej.

Rozgrywka

W grze dostępnych jest kilka rodzajów rozgrywek, a w tym zawody ligowe oraz możliwe do odtworzenia Mistrzostwa Świata 2011. Grać można dowolną drużyną z wielu dostępnych propozycji, których jest ponad dziewięćdziesiąt.

Na boisku pojawią się prawdziwe gwiazdy piłki ręcznej, a będą to między innymi: mistrz świata z 2011 roku – Nikola Karabatić, zwycięzca Ligi Mistrzów 2010 roku – Dominik Klein oraz Filip Jicha, który został w 2010 roku okrzyknięty zawodnikiem roku.

W IHF Handball Challenge 12 gracz może dowolnie modyfikować skład istniejących już drużyn lub stworzyć swoją własną. Dostępny jest rozbudowany edytor postaci, który pozwala na dostosowanie poszczególnych cech wyglądu zawodnika takich jak wzrost, rysy twarzy, fryzura i nie tylko.

Wszyscy zawodnicy mają jedenaście różnych umiejętności, które mają realny wpływ na rozgrywkę. Rozwinąć je można poprzez zdobywanie punktów doświadczenia, dzięki sukcesom w meczach i grze w trybie treningowym. Poruszanie postaciami na boisku odbywać się będzie za pomocą kontrolera lub klawiatury – ale to już zależy od wygody gracza.

Jeśli ktoś ogra wszystkie standardowe tryby rozgrywek, które oferuje gra, to istnieje też możliwość stworzenia swojego własnego trybu, gdzie sam gracz ustala zasady i system meczów. Poza trybem jednoosobowym, dostępny jest również multiplayer, gdzie przy jednym monitorze może zasiąść maksymalnie czterech graczy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Dual-Core 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Grafika: Karta graficzna z ShaderModel 3.0 i 512 MB VRAM
  • DirectX: Wersja 9
  • Dysk: 1 GB
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNeutron Games
Liczba pobrań142
Data aktualizacji29 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)